Pro postup do semifinále Poháru FAČR míří Chrudimští na hřiště Baníku Ostrava

Chrudimští futsalisté míří za první trofejí v nové sezóně, dobře našlápnuto mají za obhajobou triumfu v Poháru FAČR, dalším soupeřem Condeho týmu bude druholigový celek Baníku Ostrava!

Na jeho hřišti nečeká Chrudim nic lehkého, povinností je však přivézt postup do semifinále. Zápas v hale na Dubině startuje ve středu 1. listopadu od 20 hodin, zápas je možné sledovat v textové podobě na serveru onlajny.com!

Po hladkém vítězství v osmifinále proti Zlínu čeká chrudimské futsalisty další druholigová překážka. Baník Ostrava zatím nemá ve druhé lize příliš kvalitní výsledky. Po úvodní vysoké výhře nad týmem Žabinští Vlci Brno následně prohrál s Vyškovem a konkurenčním VŠB TU Ostrava a v tabulce se nachází na osmém místě tabulky. V loňské sezóně třetí tým tabulky zatím zůstává za očekáváním a proti rozjeté Chrudimi, která v nejvyšší soutěži neztratila ani bod, to budou mít hráči z Ostravy nesmírně těžké.

Výsledky Chrudimi a Ostravy v letošním poháru:

osmifinále
VŠ SK futsal Zlín – FK ERA-PACK Chrudim 1:6

Baník Ostrava – Gamaspol Jeseník 3:1

Ostatní zápasy čtvrtfinále Poháru FAČR:

FC Rudolfov – Svarog FC Teplice 5:4

FC Baník Ostrava – FK ERA-PACK Chrudim 1.11. ve 20:00