Před televizními kamerami nasázela Chrudim soupeři sedmičku, Max skóroval třikrát

Chrudimští futsalisté zvládli domácí vystoupení proti Teplicím a připsali si další tři body do prvoligové tabulky. Proti Svarogu navíc neinkasovali, což jim vyneslo úvodní čisté konto v probíhající sezóně. Výhru řídil třemi brankami Brazilec Max, který se tak posunul na pozici nejlepšího střelce celé ligy.

Začátek zápasu mezi Chrudimí a Teplicemi byl opatrný, Teplice se soustředily na kvalitní defenzívu a Chrudimské dlouhou dobu nepouštěly do žádné výraznější šance. Přesto si v deváté minutě zápasu nedokázaly pohlídat Maxe, který tak rozpoutal svůj střelecký večer. Následně se třináctinásobný šampion české ligy rozjel a slušně zaplněnou chrudimskou halu těšil kvalitním výkonem. O dvě minuty později zakončil z pravé strany přesně do bližší šibenice Matěj Slováček, chvíli poté upravil na poločasových 3:0 druhým gólem v zápase Max.

A to nebylo od služebně nejstaršího brazilského hráče v dresu Chrudimi všechno. Kvalitním důrazem dokonal ve 25. minutě hattrick a upravil již na 4:0 pro ERA-PACK. Brankář Litviněnko si během druhé půlky musel připsat řadu kvalitních zákroků, díky kterým svůj tým podržel. Dokonce chytil i teplickému Nenemu pokutový kop. A následně již s klidem sledoval jak Felipe, Lukáš Rešetár a Michal Mareš prostřelili gólmana Kalinu na straně druhé a dovršili tím hladké vítězství Chrudimi v poměru 7:0!

HODNOCENÍ ZÁPASU:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „S kvalitním soupeřem jsme odehráli dobrý zápas. Drželi jsme rytmus hry, hlavně díky vysokému nátlaku naší obrany, také v útočné fázi se námi dařilo. Myslím si, že výkony Teplic budou mít ještě vzrůstající tendenci a bude to jeden z týmů bojujících o titul. S výkonem jsme spokojeni, nyní máme deset dní na přípravu na následující těžká utkání v poháru a v lize.“

HLASUJTE PRO HRÁČE UTKÁNÍ!

FK ERA-PACK Chrudim – Svarog FC Teplice 7:0 (3:0)

Branky: 9. Max (Felipe), 11. Slováček (Koudelka), 15. Max (Rešetár), 25. Max (Rešetár), 31. Felipe (Rešetár), 32. Rešetár (Max), 38. M. Mareš (Felipe)

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Felipe, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Sorokin, Rešetár (C), Slováček, Rodek

Svarog FC Teplice: Kalina – Kulhánek (C), Baran, Borges, Nene, Jean, Žák, Černý, Künzl, Jeferson, Haviar