Prohlédni si bulletin k TV utkání proti Svarogu!

Netradičně ve čtvrtek večer odehraje ERA-PACK Chrudim své utkání proti nováčkovi soutěže, celku Svarog Teplice. Důvod netradičního termínu je vám jistě známý - zápas bude v přímém přenosu přenášet TV program ČT Sport. Abyste v průběhu utkání (začíná se ve 20:10 hod.) mohli naplno fandit, prohlédněte si zápasový bulletin už teď!

Zápasový bulletin v "listovací" podobě jsme vám začali nabízet v minulé sezóně i v té aktuální v tom pokračujeme. Proto se již nyní, několik hodin před výkopem utkání, můžete podívat jak na představení soupeře, dozvíte se něco o partnerovi utkání, kterým je společnost ERA ALL CREDIT, stejně tak se můžete dozvědět, jak můžete vyhrát podepsaný dres Tomáše Koudelky. Samozřejmostí je aktuální tabulka 1. FUTSAL ligy, kde náš tým zaujal pozici na jejím čele.

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Přečtěte si, co jsme pro vás připravili a nezapomeňte, že "televizní" předehrávka 7. kola 1. FUTSAL ligy proti Svarogu Teplice začíná ve čtvrtek 26.10.2017 ve 20:10 hod.

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SVAROG TEPLICE V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

26.10.2017 | autor: redakce