Televizní souboj v Chrudimi! ERA-PACK vyzve teplický Svarog

Televizní souboj v Chrudimi! ERA-PACK vyzve teplický Svarog
Do Chrudimi zavítají kamery České televize! Ve čtvrteční večer bude hlavním programem souboj vedoucího týmu 1. FUTSAL ligy z Chrudimi proti nováčkovi soutěže z Teplic, který se pyšní zajímavou minulostí a hlavně skvělými nováčkovskými výsledky. Ty bude chtít potvrdit i na východě Čech, proti neporaženému ERA-PACKu ale nedostane nic zadarmo.


Duel startuje netradičně ve čtvrtek 26. října 2017 od 20.10 ve chrudimské sportovní hale. Živý přenos vysílá stanice ČT Sport, v textové podobě lze duel sledovat na serveru onlajny.com!

 

Souboj s příchutí historie

Ti, kteří podporují celek ERA-PACKu Chrudim již řadu sezón, si dobře pamatují na velkolepé souboje, které Chrudim s Teplicemi sváděla. Tehdy ještě pod názvem Balticflora byly Teplice jedním z adeptů na mistrovský titul, s řadou cizinců v sestavě dokonce v jedné sezóně dokázala Chrudimské v základní části dvakrát porazit a ve finálové sérii se ujaly vedení. Zkušenosti ERA-PACKu ale nakonec převážily misky vah na chrudimskou stranu, Chrudim získala titul a Teplice se v příštím ročníku z ligy odhlásily.

 

Nyní jsou ale zpět! S novým týmem, novým názvem a novými ambicemi. A znovu budou kousat, což jasně potvrzují dosavadní výsledky. Po šesti kolech se Svarog se čtyřmi výhrami drží na skvělé páté pozici a jako další v řadě se pokusí ukončit chrudimskou neporazitelnost. Tým vyztužený brazilskými posilami dokázal například rozstřílet Třinec vysoko 9:0, osm branek nadělil i brněnskému Helasu. Mrzet ho však mohou ztráty v Litoměřicích a ve Vysokém Mýtě, další důležitý zápas přijde před kamerami České televize v Chrudimi!

 

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Se Slavií jsme podali skvělý výkon a ve stejné koncentraci musíme pokračovat i dále. Následující soupeř má tři technicky zdatné brazilské hráče a mladé české futsalisty. Musíme být opatrní. Dosahují skvělých výsledků a myslím si, že pro nás budou v play-off jedním z největších soupeřů. Nyní nás čeká řada zápasů s našimi největšími konkurenty. Po šesti zápasech venku se představíme doma našim fanouškům a věřím, že i díky nim si dojdeme pro další tři body!“

 

Michail Žák (prezident Svarog FC Teplice): „Pro všechny naše hráče byl ještě loni nereálný sen hrát proti Romanu Marešovi, Lukáši Rešetárovi nebo Maxovi. A dnes se tento sen splnil. Pro naše kluky to je svátek a uděláme vše, aby se tento svátek vrátil zpět s naším týmem do Teplic. Musím ale být realista. Musíme pochopit, že ERA-PACK má výhodu po všech stránkách a pravděpodobně dosáhne vítězství. Sport však vždy nemusí mít logiku, takže trochu věřím i v úspěch našeho týmu. Budeme se snažit dělat vše, abychom byli pro Chrudim důstojným soupeřem. Jestli se to splní, to ukáže zápas samotný. "

 

Ligové statistiky:

Týmové statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

Svarog FC Teplice

6 – 0 – 0

zápasová bilance

4 – 0 – 2

31:10

skóre

30:17

5,2 : 1,7

průměr gólů na zápas

5 : 2,9

0

čistá konta

1

6

žluté karty

7

0

červené karty

0

7:1 (SK Slavia Praha)

nejvyšší vítězství

9:0 (SKP Ocel Třinec)

-

nejvyšší porážka

1:5 (Gardenline Litoměřice)


Hráčské statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

Svarog FC Teplice

Max (9)

nejlepší střelec

Jiří Baran (7)

Tomáš Koudelka (8)

nejvíce asistencí

David Černý (5)

Tomáš Koudelka, Max (10)

nejvíce bodů

David Černý (10)

Tomáš Koudelka, Roman Mareš (2)

žluté karty

Jiří Baran, Martin Kulhánek (2)

-

červené karty

Jean (1)

 

 

 

 

 

25.10.2017 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu