Startuje soutěž o podepsaný dres Tomáše Koudelky!

Během domácích zápasů loňského ročníku jste měli možnost se pravidelně zúčastňovat soutěží o podepsané dresy chrudimských hráčů, letos byl ve hře zatím „pouze“ komplet z Futsal Campu 2017. To se ale nyní mění! Následující čtyři domácí zápasy se bude soutěžit o podepsaný dres Tomáše Koudelky!

Soutěž se bude skládat ze čtyř kol. Ve všech kolech se bude soutěžit o tři hodnotné ceny a na závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu.

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč. Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení zápasu s týmem Třince 8. prosince se do osudí všechny lístky vrátí a přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě podepsaný dres Tomáše Koudelky.

1. kolo     26.10.2017        FK ERA-PACK Chrudim – Svarog FC Teplice (7. kolo)

2. kolo    24.11.2017         FK ERA-PACK Chrudim – Gardenline Litoměřice (11. kolo)

3. kolo    08.12.2017         FK ERA-PACK Chrudim – SKP Ocel Třinec (12. kolo)

4. kolo    22.12.2017         FK ERA-PACK Chrudim – Helas Brno (14. kolo)

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na Vaši účast při domácích utkáních!

24.10.2017 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

FUTSAL CUP