Partnerem TV utkání je realitní kancelář ERA ALL CREDIT

ERA ALL CREDIT je realitní kancelář se sídlem v Chrudimi, Palackého třída 802. Na trhu s nemovitostmi působí od roku 1994 a je člen Asociace realitních kanceláří ČR.

Činnost kanceláře je zaměřena převážně na chrudimský a pardubický okres s důrazem na znalost prostředí a trhu s nemovitostmi v daném regionu. Z toho plyne schopnost pružného  a profesionálního reagování na požadavky klientů. Naší snahou je vytvářet na realitním trhu korektní, spolehlivé, profesionální a slušné prostředí s hlavním cílem - spokojený zákazník.

V roce 2017 jsme se stali exkluzivním partnerem celosvětové realitní sítě ERA Reality, a to především z důvodu  ještě většího zkvalitnění služeb pro naše klienty s využitím celosvětově osvědčeného know-how značky ERA Reality.

Spojením našich dlouholetých realitních zkušeností a znalostí regionálního realitního trhu se špičkovými procesy celosvětové značky ERA Reality přichází do naší oblasti nový standard realitních služeb, na který většina klientů není zvyklá.

V souvislosti s dynamickým rozvojem naší kanceláře hledáme nové kolegy/kolegyně do našeho týmu. Bližší informace na tel. : 774 885 107.

Vše o naši realitní kanceláři naleznete na www.era-reality.cz.

24.10.2017 | autor: redakce

FUTSAL CUP