Hodnocení aktérů pátečního utkání a sestřih zápasu

Úřadující mistři rychle získali náskok a o poločase zejména díky Maxovu hattricku vedli 4:0. Svůj náskok pak v druhém poločase navýšili a zvítězili nakonec vysoko 7:1.

Komentáře:
Nenad Veljkovič (trenér SK Slavia Praha): „Soupeř má zkušenosti, my jsme mu nabídli možnost skórovat ze standardek a jít do vedení, čehož samozřejmě využili. Blahopřeju jim. Nedařilo se nám hrát tak, jak jsme chtěli, navíc jsme rychle nasbírali pět faulů. Máme před sebou další zápasy, ve kterých už musíme začít bodovat.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Od začátku jsme hráli excelentně. V úvodu byly k vidění šance na obou stranách, postupem času ale duel gradoval a my stříleli góly. Naši hráči pochopili důležitost toho zápasu, vzhledem k nabrání sebevědomí po UEFA Futsal Cupu. Po pěti zápasech v devíti dnech jsme předvedli dobrý výkon, chci za něj hráčům poděkovat. Skvělé vítězství proti kvalitnímu týmu, Slavia bude v letošním ročníku bez debat bojovat o nejvyšší příčky v lize.“

Jan Homola (kapitán SK Slavia Praha: „Je třeba to říct, tak jak to bylo. Na Chrudim jsme dnes neměli, dostali jsme branky z jednoduchých signálů jako byl aut. To se nám nesmí stávat, musíme se nad sebou zamyslet a začít makat, takhle to dál nejde.“

Max (FK ERA-PACK Chrudim ): „Byli jsme zklamaní z nepostupu v Lize mistrů, ale věděli jsme, že musíme pracovat dál. Slavia má mladé mužstvo, byla to jiná situace než při posledním finále. Všechno nám fungovalo dobře, zvládli jsme to a máme tři body, to je důležitější než můj hattrick.“

SESTŘIH PÁTEČNÍHO UTKÁNÍ

23.10.2017 | autor: SK Slavia Praha | foto: Michal Pavlík