Reprízu loňského finále uvidí fanoušci v pražském Edenu, ERA-PACK hostí Slavia

Reprízu loňského finále uvidí fanoušci v pražském Edenu, ERA-PACK hostí Slavia
Dramatické čtyřzápasové finále je již minulostí, nyní si ho fanoušci Chrudimi a Slavie budou moci alespoň částečně připomenout. Na programu je úvodní vzájemný duel loňských finalistů, který může napovědět o tom, kdo se bude v letošním ročníku opravdu prát o titul. Chrudim pojede do Prahy s cíle přivézt si domů plný počet bodů a udržet tím pádem svoji neporazitelnost.


Duel startuje v pátek 19. října 2017 od 20 hodin ve sportovní hale v Edenu, jeho průběh lze sledovat na serveru onlajny.com nebo živě na www.livesporttv.cz.


V boji s konkurenty zatím Slavia ztrácí

Poražený finalista loňského ročníku nejvyšší futsalové soutěže má z pěti zápasů na kontě devět bodů a drží se na šesté pozici tabulky. Ani v loňské sezóně mu základní část podle představ nevyšla a svůj futsalový um naplno rozbalila až ve vyřazovacích bojích. A letos má k tomu nakročeno velmi podobně. Po výměně trenéra se zatím slavistický stroj rozjíždí, zatím sbírá pouze povinná vítězství. Dvě porážky totiž přišly v souboji s přímými konkurenty z Litoměřic a pražské Sparty, se kterými sešívaní shodně prohráli výsledkem 3:5.

 

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Po nesplnění našeho cíle v UEFA Futsal Cupu plně obracíme pozornost na domácí pole. Není jednoduché odehrát po těžké skupině Ligy mistrů dva zápasy ve třech dnech, speciálně proti silnému soupeři, kterým pražská Slavia je. Náš tým je ale silný a já mu věřím. Bude to skvělý zápas, odveta loňského finále. Chceme výhru, ostatně jako vždy a nezáleží na tom, zda se jedná o ligu, pohár nebo Ligu mistrů.“

 

Jan Homola (kapitán SK Slavia Praha): „Na loňské finále vzpomínáme všichni rádi. Historický úspěch, skvělá divácká kulisa. Ale z minulosti se žít nedá. Teď se musíme soustředit na páteční zápas. Čeká nás obhájce titulu. Jdeme do zápasu jako do každého jiného s cílem vyhrát. Známe kvalitu soupeře, který předvedl v Lize mistrů dobré výkony, i když nakonec nepostoupil. Necháme na palubovce všechno a uvidíme, jestli to bude stačit na bodový zisk.“

 

Ligové statistiky:

Týmové statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

SK Slavia Praha

5 – 0 – 0

zápasová bilance

3 – 0 – 2

24:9

skóre

24:16

4,8 : 1,8

průměr gólů na zápas

4,8 : 3,2

0

čistá konta

0

7

žluté karty

4

0

červené karty

0

7:3 (Ocel Třinec)

nejvyšší vítězství

8:2 (Olympik Mělník)

-

nejvyšší porážka

3:5 (Sparta Praha, Gardenline Litoměřice)


Hráčské statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

SK Slavia Praha

Max (6)

nejlepší střelec

Vojtěch Turek (6)

Tomáš Koudelka (6)

nejvíce asistencí

Antonín Hrdina, Martin Brychta (4)

Tomáš Koudelka (8)

nejvíce bodů

Antonín Hrdina (8)

Tomáš Koudelka (2)

žluté karty

Václav Kubíček (2)

-

červené karty

-

 

 

 

 

 

19.10.2017 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu