Před odjezdem do Itálie pojede Chrudim pro tři body do Mělníka

Všichni chrudimští hráči, funkcionáři i fanoušci již netrpělivě myslí na následující týden, kdy se ERA-PACK vydá do italské Padovy pro jedno ze tří postupových míst do elitní fáze UEFA Futsal Cupu. Ještě před tím se ale tým Felipe Condeho musí koncentrovat na utkání s Olympikem Mělník, z jehož hřiště si musí přivézt další tříbodový zisk.

Duel startuje v pátek 6. října 2017 od 20 hodin v mělnické sportovní hale, jeho průběh lze sledovat na serveru onlajny.com!

Mělník čeká v boji o udržení nesmírně těžká práce

Zatímco Chrudim je v probíhajícím ročníku 1. FUTSAL ligy doposud neomylná, tým z Mělníku má úplně jiné starosti. Jakožto nováček nejvyšší soutěže ho s největší pravděpodobností čeká především boj o záchranu. Po úvodní porážce s Jeseníkem získali svěřenci trenéra Pavla Šuby důležité tři body v domácím souboji s Helasem a právě díky tomuto vítězství se nachází na devátém místě tabulky. Následovaly však další porážky, Olympik nestačil na Vysoké Mýto a od pražské Slavie vyfasoval osm inkasovaných branek.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (FK ERA-PACK Chrudim): „V následujícím zápase budeme testovat různé varianty hry a zkoušení nových složení formací. Nyní musíme začlenit dva nové hráče s největším přínosem pro náš tým. Věřím, že se čtyřky dobře sehrají. Chceme tři body, ale nejdůležitější věc je být pořádně připraven pro UEFA Futsal Cup.“

Pavel Šuba (SK Olympik Mělník): „S Chrudimí to bude podobné jako se Slavií. Aby to nebyl průšvih, musíme se vyvarovat zbytečných chyb a být zodpovědní a chytří. Samozřejmě v tomto zápase musí být vše na sto procent, tzn. nasazení, štěstí a ten nahoře musí mít barvy Olympiku a u Chrudimi vše obráceně.“

Ligové statistiky:

Týmové statistiky