Před odjezdem do Itálie pojede Chrudim pro tři body do Mělníka :: FK ERA-PACK Chrudim

Před odjezdem do Itálie pojede Chrudim pro tři body do Mělníka

Před odjezdem do Itálie pojede Chrudim pro tři body do Mělníka
Všichni chrudimští hráči, funkcionáři i fanoušci již netrpělivě myslí na následující týden, kdy se ERA-PACK vydá do italské Padovy pro jedno ze tří postupových míst do elitní fáze UEFA Futsal Cupu. Ještě před tím se ale tým Felipe Condeho musí koncentrovat na utkání s Olympikem Mělník, z jehož hřiště si musí přivézt další tříbodový zisk.


Duel startuje v pátek 6. října 2017 od 20 hodin v mělnické sportovní hale, jeho průběh lze sledovat na serveru onlajny.com!


Mělník čeká v boji o udržení nesmírně těžká práce

Zatímco Chrudim je v probíhajícím ročníku 1. FUTSAL ligy doposud neomylná, tým z Mělníku má úplně jiné starosti. Jakožto nováček nejvyšší soutěže ho s největší pravděpodobností čeká především boj o záchranu. Po úvodní porážce s Jeseníkem získali svěřenci trenéra Pavla Šuby důležité tři body v domácím souboji s Helasem a právě díky tomuto vítězství se nachází na devátém místě tabulky. Následovaly však další porážky, Olympik nestačil na Vysoké Mýto a od pražské Slavie vyfasoval osm inkasovaných branek.

 

Názory z kabiny:

Felipe Conde (FK ERA-PACK Chrudim): „V následujícím zápase budeme testovat různé varianty hry a zkoušení nových složení formací. Nyní musíme začlenit dva nové hráče s největším přínosem pro náš tým. Věřím, že se čtyřky dobře sehrají. Chceme tři body, ale nejdůležitější věc je být pořádně připraven pro UEFA Futsal Cup.“

 

Pavel Šuba (SK Olympik Mělník): „S Chrudimí to bude podobné jako se Slavií. Aby to nebyl průšvih, musíme se vyvarovat zbytečných chyb a být zodpovědní a chytří. Samozřejmě v tomto zápase musí být vše na sto procent, tzn. nasazení, štěstí a ten nahoře musí mít barvy Olympiku a u Chrudimi vše obráceně.“Ligové statistiky:

 

Týmové statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

Olympik Mělník

4 – 0 – 0

zápasová bilance

1 – 0 – 3

19:6

skóre

7:18

4,8 : 1,5

průměr gólů na zápas

1,8 : 4,5

0

čistá konta

0

5

žluté karty

12

0

červené karty

0

7:3 (Ocel Třinec)

nejvyšší vítězství

3:2 (Helas Brno)

-

nejvyšší porážka

2:8 (Slavia Praha)


Hráčské statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

Olympik Mělník

Max (4)

nejlepší střelec

více hráčů po 1 brance

Tomáš Koudelka (5)

nejvíce asistencí

David Surmaj (2)

Tomáš Koudelka (7)

nejvíce bodů

více hráčů po 2 bodech

více hráčů po 1 kartě

žluté karty

Josef Gabčo (3)

-

červené karty

-

 

 

 


06.10.2017 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu