Na zápase s Vysokým Mýtem vyvrcholí soutěž o komplet z Futsal Campu!

Na dvou přípravných zápasech a na prvním ligovém duelu jste mohli soutěžit o ceny od jednotlivých partnerů, hlavní cena ale bude k mání až nyní – na východočeském derby proti Nejzbachu Vysoké Mýto. Po jeho skončení dojde na losování výherce kompletu z Futsal Campu ve vámi zvolené velikosti!

Soutěž se skládala ze čtyř kol v rámci přípravných a úvodních dvou mistrovských zápasů. Ve všech kolech se soutěžilo o tři hodnotné ceny od našich partnerů. Na závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu!

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč. Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení zápasu s Nejzbachem Vysoké Mýto v pátek 29.9.2017 se do osudí všechny lístky vrátí a přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě komplet Futsal Campu 2017.

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na Vaši účast při domácích utkáních!

29.09.2017 | autor: Petr Dejnožka

FUTSAL CUP