V rámci osmifinále Poháru FAČR zamíří ERA-PACK znovu do Zlína

V rámci osmifinále Poháru FAČR zamíří ERA-PACK znovu do Zlína
Futsalisté Chrudimi již znají svého soupeře v osmifinále pohárové soutěže. Třináctinásobný mistr změří síly s druholigovým Zlínem, se kterým se utkal již v loňské sezóně. Svěřenci Felipe Condeho budou chtít i nyní navázat na vysokou výhru, které se na stejném místě zrodilo před rokem.


Utkání osmifinále Poháru FAČR se uskuteční ve středu 18. října od 20 hodin ve Zlíně!

 

Chrudimští se stejným soupeřem potkali na konci listopadu, po návratu z elitní fáze ve Slovinsku vyrazili do Zlína ve značně okleštěné sestavě, přesto ale nezaváhali. Po pomalejším rozjezdu nakonec do sítě soupeře nasázeli deset branek a tehdy si zajistili účast ve finále proti Benagu. Letos je zatím do finále cesta daleká, první krůček musí udělat krátce po Main round v Padově právě proti Zlínu.

 

"Zahrát si s Chrudimí je vždy svátek a my se na to opět velmi těšíme. Loni jsme je ve druhém poločase chvilku potrápili a sahali dokonce po vyrovnání, tak snad to letos bude delší chvilka (smích). Byla to velká zkušenost a skvělý zážitek. O jejich síle se bavit nemusíme, protože bránit takového Maxe, Rešetára nebo bratry Mareše je nadlidský úkol (smích). Navíc pokud letos dorazí i bratři Drozdové, bude jejích síla ještě daleko větší," vzpomíná Pavel Krajča na minulé utkání právě s Chrudimí.

 

PROGRAM OSMIFINÁLE POHÁRU FAČR

 

pátek 22.9.2017                  FK Kladno - FC Svarog Teplice
neděle 24.9.2017 HERD Hradiště - Sparta Praha Futsal 
středa 27.9.2017  Baník Ostrava - Gamaspol Jeseník
pátek  13.10.2017 Gardenline Litoměřice - Interobal Plzeň
  FC Rudolfov - FC GMM Jablonec
středa 18.10.2017 VŠ SK futsal Zlín - ERA PACK Chrudim
pátek 28.9.2017  Flamengo Hradec Králové - Boca Chotěboř
  Helas Brno - Nejzbach Vysoké Mýto

   
    
    

24.09.2017 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu