V repríze loňského čtvrtfinále míří Condeho výběr do Třince

V repríze loňského čtvrtfinále míří Condeho výběr do Třince
Doposud stoprocentní Chrudim může jít ve středu 20. září do čela prvoligové tabulky. V dohrávce zamíří hráči ERA-PACKu do Třince, kde je čeká bitva o další tři body. Právě s týmem Ocel Třinec má Chrudim dlouhodobě kladnou bilanci a věří, že i nyní zvládne ligový zápas bez komplikací.


Utkání odstartuje ve středu 20. září v třinecké hale přesně ve 20:00, jeho průběh můžete sledovat na serveru onlajny.com!


Loňský čtvrtfinalista se zatím hledá

Futsalový Třinec vstupoval do loňské sezóny pod vedením trenéra Bucciola s cílem zachránit se, nakonec se dostal i do vyřazovacích bojů, kde schytal od Chrudimi tři nelichotivé výsledky. Nyní ho zřejmě opět čekají hlavně starosti hlavně se záchranou 1. FUTSAL ligy. Hned první dva zápasy ukázaly, že to rozhodně samozřejmost nebude. V úvodním ligovém kole schytala Ocel devítigólový příděl v Teplicích, následně doma podlehla Plzni výsledkem 2:4. Se záporným skóre jí patří poslední místo tabulky a naději na body nemá velkou ani ve středeční dohrávce.

 

 

Názory z kabiny:

Felipe Conde (FK ERA-PACK Chrudim): „Minulou sezónu jsme odehráli s Třincem hodně zápasů a byli jsme úspěšní díky fyzické připravenosti a velké míře koncentrace. Soupeř má kvalitního trenéra s velkým množstvím zkušeností. Důležité je, abychom si od začátku šli za vítězstvím a získali další tři body.“

 

Lukáš Baron (SKP Ocel Třinec): „Po prvním debaklu z Teplic a domácí prohře s Plzní, s kterou jsme si to prohráli úplně sami, nás čeká mistr z Chrudimi. S ní máme "děsivou statistiku" z minulých střetnutí. Můžeme se opírat o druhý poločas, který jsme proti Chrudimi předvedli poslední zápas v play off.
Mají za sebou pondělní utkání s Helasem, tak doufám, že se projeví v nohách hostů únava a dlouhá cesta, která je čeká a my je potrapíme více, než doposud. Přijede Chrudim, tak doufám ve velkou návštěvu v ochozech, která nám může jen a jen pomoct!“

 


19.09.2017 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu