Prohlédni si zápasový bulletin k utkání proti Jeseníku

V pátek večer odehraje ERA-PACK Chrudim první ligové utkání nové sezóny. A protože se naši hráči představí na domácí palubovce, zveme vás na duel proti Gamaspolu Jeseník i prostřednictvím zápasového bulletinu!

Zápasový bulletin v "listovací" podobě jsme vám začali nabízet již v minulé sezóně a v té nové v této aktivitě budeme pokračovat. Proto se již nyní, několik hodin před výkopem utkání, můžete podívat jak na představení soupeře, tak na rozhovor s trenérem Felipe Condem. Ale je toho ještě víc. Například souhrn vítězného tažení turnajem Futsal Masters v Polsku, včetně společné fotografie hráčů s fanoušky, by vás mohl zajímat!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Přečtěte si, co jsme pro vás připravili a nezapomeňte, že utkání 2. kola 1. FUTSAL ligy proti Gamaspolu Jeseník začíná v pátek ve 20:00 hod.

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - GAMASPOL JESENÍK V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

08.09.2017 | autor: redakce | redakce