Vstup do Futsal Masters vyšel, Chrudim vynulovala ukrajinský Sokol

Vstup do Futsal Masters vyšel, Chrudim vynulovala ukrajinský Sokol
VIDEO - Lepší vstup do kvalitně obsazeného turnaje Futsal Masters 2017 si futsalisté Chrudimi ani přát nemohli. Proti Sokolu Chmelnickij předvedli kvalitní výkon a po dvou brankách v obou poločasech zvítězili 4:0! První branku v ERA-PACKu vstřelil Martin Doša, na druhou půlku se v brance objevil ukrajinský brankář Dmitrij Litviněnko.


Chrudimský ERA-PACK na nic nečekal a s novou palubovkou v polské Wroclavi se seznámil velmi rychle. Již ve čtvrté minutě se českému mistrovi povedla standardní situace, po rozehrávce rohového kopu vyslal přesnou ránu David Drozd a poprvé tím překonal gólmana Isčecha. Vedení mohl ještě v první půli navýšit Rešetár, trefil však pouze tyčku ukrajinské branky. I Sokol Chmelnickij měl k dispozici několik příležitostí, Jakub Žďánský ale balon do své sítě, jednou i s přispěním brankové konstrukce, nepustil.

A tak to byla Chrudim, kdo měl poslední slovo v první půli. Jmenovitě Lukáš Rešetár, který předvedl skvělou individuální akci a prudkou ranou trefil milimetrově přesně. Ani ve druhém poločase nekladl ukrajinský celek příliš velký odpor, a tak si brankář Litviněnko výrazně obtížný zákrok připsat nemusel. Branky padaly pouze do sítě soupeře a nutno poznamenat, že velmi pohledné. Tomáš Koudelka z ostrého úhlu zamířil nekompromisně do šibenice, Martin Doša minutu na to dorážkou do protipohybu brankáře upravil na konečných 4:0!

 

Program ERA-PACKu pokračuje hned následující den, tj. v pátek od 16:00 vyzve Chrudim již podruhé v přípravě polský Rekord Bielsko-Biala.

 

 

FK ERA-PACK Chrudim – SK Sokol Chmelnickij 4:0 (2:0)

Branky: 4. D. Drozd, 17. Rešetár, 32. Koudelka, 33. Doša

FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský (21. Litviněnko, Ordelt) – R. Mareš, M. Mareš, Hrubý, Rešetár, Rodek, Doša, D. Drozd, P. Drozd, Slováček, Koudelka, Beran

SK Sokol Chmelnickij: Isčech (Bakinskij) – Pedjaš, Lysenko, Chamdamov, Dooljuk, Melnyk, Martynjuk, Verbovij, Ščerban, Šeremeta, Kruček, Kit

 

Fotogalerie z finále na FB zde!

 

 

 

 

31.08.2017 | autor: Petr Dejnožka | foto: Radek Klier

VARTA futsal liga

Partner klubu