Zápasová příprava odstartuje s polským mistrem!

Třítýdenní tréninkový cyklus A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim pod vedením zkušeného brazilského kouče Felipe Condeho bude zakončen úvodním přípravným zápasem před novou sezónou. K zajímavému měření sil dorazí do chrudimské sportovní haly celek Rekordu Bielsko-Biala, se kterým se následně utkáme i při turnaji v polské Wroclavi.

Zápas se bude hrát, po domluvě obou mužstev, 2x20 minut a k tomu navíc dalších 1x10 minut čistého času. Utkání startuje v pátek 18. srpna od 19:30 v chrudimské sportovní hale a jako tradičně ho můžete sledovat na serveru onlajny.com!

Posílený Rekord finišuje přípravu na Ligu mistrů

Chrudimský tým je teprve na začátku přípravné fáze, to polský šampion z Bielsko-Biala naopak. Vždyť již ve středu 23. srpna přesně v poledne startuje v dánském Svendborgu cestu za postupem do Main Round UEFA Futsal Cupu. I přesto, že polský mistr bude v Dánsku plnit roli favorita na postup, nečeká ho vůbec nic jednoduchého. Postupně se utká s Belfastem, s řeckým Doukasem a vše zakončí souboj s domácí Kodaní. Do hlavní fáze futsalové Ligy mistrů následně postoupí pouze vítěz skupiny, který vzhledem k losu pojede na Main round bojovat do Bratislavy.

Rekord získal o letní pauze výraznou posilu. K Janu Janovskému, který již v klubu působil, přišel i jeden z nejlepších českých futsalistů Michal Seidler, jenž do Polska přestoupil z maďarského Györu. Reprezentant českého národního týmu bude chtít dotáhnout svůj tým v Chrudimi k vítězství.

Výsledky Rekordu Bielsko-Biala v přípravě:

Rekord Bielsko-Biala – Lex Kancelaria Smolniki 6:8

Rekord Bielsko-Biala – SKP Ocel Třinec 15:0

První příprava po třech týdnech dřiny

Na rozdíl od polského týmu nemá Chrudim s přípravou kam spěchat a duel s Rekordem bude teprve prvním přípravným zápasem. ERA-PACK již tři týdny tvrdě trénuje, hráči pobírají dvoufázové dávky a trenér Conde je rozhodně nešetří. Tréninkové jednotky v hale, v posilovně, na atletickém oválu a na plovárenském písku nejsou vůbec nic jednoduchého. V úvodním utkání letošního ročníku budou připraveni do zápasu zasáhnout i dvě nové tváře a to brankář Adam Ordelt a Marcel Rodek, který je z Benaga Zruč nad Sázavou v Chrudimi na zkoušku.

Polský Rekord Bielsko-Biala je tradičním soupeřem chrudimského výběru v přípravných obdobích, v loni na jeho hřišti vyhrály týmy po jednom utkání. Nejprve se radoval Rekord výsledkem 5:3, odveta se více vydařila Chrudimi, která zvítězila 3:1. Kdo se bude radovat nyní v Chrudimi?

18.08.2017 | autor: Petr Dejnožka

FUTSAL CUP