ERA-PACK Chrudim zkouší Marcela Rodka a Jiřího Berana

Do přípravy chrudimského týmu se v měsíci srpnu zapojily další nové tváře. Po Martinu Došovi a návratu Adama Ordelta přijali nabídku připravovat se s prvním týmem mistra ligy čeští futsalisté Marcel Rodek a Jiří Beran!

Po odchodu Felipeho a Ricardinha muselo chrudimské vedení doplnit tým před blížícími se přípravnými zápasy a turnajem v Polsku. Pro tentokrát lovilo v českých vodách. Na zkoušku přichází dva hráči z končících klubů Benaga Zruč nad Sázavou a Hradce Králové.

Marcel Rodek je člen širšího kádru české futsalové reprezentace, v jehož dresu stihl odehrát již 37 utkání a vstřelit také devět reprezentačních branek. Jeho ligové zkušenosti jsou mnohem širší, statistiky hovoří o 257 odehraných zápasech, v nichž se Rodek hned 167. radoval z gólu. Ve své kariéře prošel týmy Mikesky Ostrava, Jistebníku a naposledy hájil barvy Benaga Zruč nad Sázavou. Po jeho konci se zkouší chytit v dresu mistrovské Chrudimi.

Dalším hráčem, který prochází tvrdou přípravou trenéra Felipe Condeho je Jiří Beran. Sedmadvacetiletý futsalista spojil svoji kariéru s pardubickým Torfem, pražskou Spartou a jeho posledním působištěm byl MADOS Hradec Králové, se kterým nedokázal udržet nejvyšší futsalovou soutěž. Po rozpadu hradeckého týmu zkouší autor 63 branek štěstí v organizaci ERA-PACKu Chrudim.

O osudu obou hráčů bude rozhodnuto během následujících dnů, Marcela Rodka však uvidíme v dresu Chrudimi při pátečním zápase proti Rekordu Bielsko-Biala.

18.08.2017 | autor: Petr Dejnožka | foto: Radek Klier

FUTSAL CUP