Novinka: Chrudim spouští Futsalový SMS rozhlas!

Zajímáte se o dění v chrudimském futsalovém klubu? Tak právě pro vás rozjíždíme bezplatný projekt Futsalový SMS rozhlas FK ERA-PACK Chrudim.

O co přesně půjde?

V případě, že vyplníte krátký formulář, vám budou na zadané telefonní číslo chodit pozvánky na utkání, výsledky jednotlivých zápasů i bližší informace o mládežnických kategoriích. Rozsah služby, kterou budete chtít odebírat, si navíc můžete zvolit sami. V případě vyplnění e-mailové adresy budete dostávat zprávy také touto formou.

Celá služba je bezplatná, stačí pouze vyplnit formulář pod odkazem níže či ručně na domácích zápasech Chrudimi a od následujícího zápasu Vám již nic důležitého neuteče!

V případě zájmu vyplňte formulář ZDE.

Dále se můžete registrovat přímo už na přátelských zápasech Chrudimi proti Bielsko-Biala či Nejzbachu Vysoké Mýto.

18.08.2017 | autor: Petr Dejnožka

FUTSAL CUP