Zápasové soutěže pokračují, na úvod je ve hře komplet z Futsal Campu!

Carlos, Lukáš Rešetár, Max, Felipe a Roman Mareš. Přesně o dresy těchto hráčů jste mohli v domácích zápasech minulého ročníku futsalové ligy soutěžit, v následující sezóně bude tato soutěž pro fanoušky připravena znovu! A začínáme velmi zostra, již v přípravných zápasech a následně na startu ligové soutěže si zahrajeme o komplet Futsal Campu 2017 ve vámi zvolené velikosti!

Soutěž se bude skládat ze čtyř kol v rámci přípravných a úvodních dvou mistrovských zápasů. Ve všech kolech se bude soutěžit o tři hodnotné ceny a na závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu.

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč. Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení posledního zápasu série se do osudí všechny lístky vrátí a přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě komplet Futsal Campu 2017.

1. kolo     18.8.2017        FK ERA-PACK Chrudim – BTS Rekord Bielsko-Biala (příprava)

2. kolo     25.8.2017        FK ERA-PACK Chrudim – 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto (příprava)

3. kolo       8.9.2017        FK ERA-PACK Chrudim – AC Jeseník (2. kolo)

4. kolo    29.9.2017        FK ERA-PACK Chrudim – 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto (4. kolo)

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na Vaši účast při domácích utkáních!

16.08.2017 | autor: Petr Dejnožka

FUTSAL CAMP