Chrudimští odstartovali letní přípravu. S jakým kádrem?

VIDEO - Dovolená již skončila i chrudimským futsalistům, třináctinásobný mistr vběhl v pondělí 31. července na palubovku sportovní haly a velmi rychle začal vstřebávat ostré dávky hlavního trenéra Felipe Condeho. V první den přípravy se sešel nekompletní tým, který ještě čeká na doladění některých posil.

A kdo že dostal v první den přípravy pořádně zabrat? Trenér Conde měl k dispozici trojici brankářů, společně s Jakubem Žďánským a Radkem Hloušem se v přípravě objeví Adam Ordelt, mladý gólman, který loňskou sezónu odchytal za nakonec sestupující tým Hradce Králové. Co se týče ostatních hráčů letošního kádru, prodloužení smluv s devítkou českých futsalistů jsme již avizovali krátce po zisku mistrovského titulu.

Svoji premiéru s týmem si odbyl také slovenský reprezentant Martin Doša, úvodní trénink však neabsolvoval Brazilec Max, jenž dorazil do České republiky až během pondělního dopoledne. Chrudimští fanoušci již v novém ročníku v dresu ERA-PACKu neuvidí další dva brazilské hráče. Konkrétně Felipeho, jehož kroky z východu Čech vedly do týmu Kairatu Almaty za trenérem Cacauem a syna bývalého kouče Chrudimi Ricardinha, který bude v následujícím ročníku pokračovat v pražské Spartě.

Úvodní dvojfázové tréninky daly chrudimským hráčům pořádně zabrat, v následujícím měsíci absolvují řadu fyzickým i taktických tréninků tak, aby se v průběhu září mohli vydat do nového ligového ročníku.

01.08.2017 | autor: Petr Dejnožka | foto: Radek Klier

FUTSAL CAMP