Příprava: Doma s Nejzbachem a polským mistrem, na závěr na Futsal Masters do Wroclavi

Příprava: Doma s Nejzbachem a polským mistrem, na závěr na Futsal Masters do Wroclavi
V loňské přípravě na sezónu se chrudimští futsalisté před vlastními fanoušky ani jednou neukázali, letos budou mít příznivci FK ERA-PACKu Chrudim hned dvojnásobnou příležitost. Přípravu odstartuje domácí souboj s Nejzbachem Vysoké Mýto, následovat bude několik zápasů se zahraničními soupeři. Kdo přesně se Chrudimi postaví?


Samotné přípravné období Chrudimi startuje v pondělí 31. července v dopoledních hodinách, trenér Conde, stejně jako v minulém roce, naordinuje svým svěřencům náročnou přípravu, během které přijde i řada zajímavých zápasů. Hned na úvod, tj. 18. srpna, dorazí do chrudimské sportovní haly polský mistr a účastník UEFA Futsal Cupu Rekord Bielsko-Biala, v jehož dresu od nového ročníku působí český reprezentant Michal Seidler. Následovat bude domácí střetnutí s Nejzbachem Vysoké Mýto.

 

Závěr přípravy proběhne v polské Wroclawi, kde je nachystán velkolepý turnaj Futsal Masters 2017. Složení chrudimské skupiny zatím známé není, přesto je ale již jasno, jaké týmy se v Polsku představí. Kromě Chrudimi do Wroclavi dorazí španělská Barcelona, italská Neapol i s brankářem Carlosem, finské Ilves Tampere a další mužstva z Ukrajiny a Polska. O složení skupin a konkrétním zápasovém rozpisu vás budeme nadále informovat.

 

Program přípravných zápasů:

Pátek 18. 08. 2017 – 19:30 hod. – FK ERA-PACK Chrudim – Rekord Bielsko-Biala
Pátek 25. 08. 2017 – 20:00 hod. – FK ERA-PACK Chrudim – 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto
Čtvrtek 31. 08.  neděle 03. 09. 2017 – 4 utkání na Futsal Masters ve Wroclawi 

 

27.07.2017 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu