Chrudim prodloužila smlouvy s devítkou českých hráčů

Vedení FK ERA-PACK Chrudim prodloužilo s trenérem Felipem Condem spolupráci o další dvě sezóny a nelení ani se stavbou kádru pro ročník 2017/2018. V současné době se začíná rýsovat kostra týmu pro následující sezónu a chrudimští fanoušci si mohou oddechnout – na palubovce budou stále potkávat povědomá jména.

Prvoligové kluby napříč celou republikou zveřejňují první jména, která do svých kádrů před startem nové sezóny přivedou. Třináctinásobný mistr z Chrudimi zatím žádné posílení mistrovského týmu neuvedl, naopak podpisem nových smluv potvrdil kostru sestavy pro následující ročník 1. FUTSAL ligy. O koho se tedy jedná?

I v následující sezóně bude v dresu Chrudimi pokračovat dlouholetý kapitán FK ERA-PACKu Lukáš Rešetár, hráčské smlouvy prodloužili taktéž zkušení futsalisté Roman a Michal Marešovi. I nadále budou chrudimské příznivce svými výkony těšit i Tomáš Koudelka, Matěj Slováček a brankář Jakub Žďánský. Po premiérové sezóně v chrudimském týmu setrvají také bratři David a Pavel Drozdovi společně s Vítězslavem Hrubým, jenž v závěru základní části loňského ročníku přestoupil do Chrudimi z týmu Rádio Krokodýl Helas Brno.

„Jsme rádi, že jsme prodloužili smlouvy s hráči, kteří již dlouhou dobu tvoří kostru chrudimského kádru a jsou podepsáni pod řadou titulů,“ radoval se předseda klubu František Tichý. „Zároveň se nám podařilo udržet mladé hráče, které trenér Conde v minulé sezóně dokázal zapracovat do sestavy a v dalších sezónách jim pomůže futsalově růst,“ dodal.

21.06.2017 | autor: Petr Dejnožka

FUTSAL CUP