Futsal Camp 2017 se blíží. Proč s přihláškou neotálet?

Tři týdny v měsíci srpnu budou ve Sportovní hale v Chrudimi plně patřit pouze a jenom futsalu! Místa na jednotlivé turnusy se plní velkou rychlostí, a není rozumné tak s přihláškou čekat až na poslední dny. A to hned z několika důvodů!

Kapacita jednotlivých turnusů je omezená a je klidně možné, že v případě pozdní přihlášky již v požadovaném termínu nebude místo. V ceně kempu je zahrnut tréninkový komplet (dres, trenky, štuplny) s překvapením, který koresponduje s aktuálním vybavením hráčů A-týmu. Tento komplet si každý účastník po skončení kempu bude moci odnést na památku domů. Vzhledem k tomu, že výroba daných kompletů v jednotlivých velikostech pro konkrétní účastníky nějakou dobu trvá, rozhodně doporučujeme s vyplněním přihlášky neotálet.

O letních prázdninách chceme navázat na úspěšné, letní futsalové kempy z minulého roku. Hlavní náplní kempu jsou tréninkové jednotky, výlet a další doprovodné činnosti. Mimo jiné bude letošní ročník ve spolupráci s IGS Agency, z.s. a primářem Dětského oddělení Nemocnice pardubického kraje, a.s. Chrudimské nemocnice MUDr. Davidem Kasalem zaměřen na výuku zdravovědy. Pro účastníky budou připraveny přednášky o pitném a výživovém režimu, který je potřebný pro každého sportovce.

Garanty futsalového kempu jsou profesionální futsalisté FK ERA-PACK Chrudim Michal a Roman Marešovi a patronem kempu je MUDr. David Kasal.

Mnohem více informací o chystaných kempech se dozvíte na internetové adrese www.futsalcamp.cz!

Termín:

31. 7. 2017 - 4. 8. 2017

14. 8. 2017 - 18. 8. 2017

21. 8. 2017 - 25. 8. 2017

celý týden:

1.800,- Kč (se spaním)

1.300,- Kč (bez spaní)

jednotlivé dny:

360,- Kč/den (se spaním)

260,- Kč/den (bez spaní)

Každý účastník kempu musí mít zaplacen členský příspěvek 100 Kč, který bude přičten k ceně kempu (pokud ho již člen nezaplatil při březnovém kempu).

ÚČASTNÍCI LETNÍCH KEMPŮ

FUTSAL CAMP 2017

31. 7. 2017 - 4. 8. 2017      14. 8. 2017 - 18. 8. 2017      21. 8. 2017 - 25. 8. 2017

Poborský Tomáš Spálenský Michal Slanina František