Max s Manchou podpořili dobrou věc! V DDŠ Chrudim předali medaile

Futsalová sezóna již definitivně skončila, ERA-PACK Chrudim obhájil titul a přidal třináctý mistrovský triumf do klubové sbírky. Brazilští hráči v úvodu měsíce června vycestují z České republiky domů do rodné Brazílie, Max a Rodrigo Mancha ale ještě před odletem přispěli dobré věci v Dětském domově se školou Chrudim.

Dne 1.6.2017 se hráči FK ERA-PACK Chrudim MAX a MANCHA zúčastnili předávání medailí, diplomů a pohárů dětem z 15 dětských domovů z celé České republiky, kteří se účastnili 45. Letních olympijských her chlapců. Sportovní disciplíny probíhaly ve dnech 28.5.-1.6. 2017 na Sportovištích města Chrudimě a Slatiňan. Chlapci zápolili v disciplínách jako například plavání, nohejbal, tenis, malý fotbal, atletika nebo stolní tenis.

Oba chrudimští hráči si prošli zařízení DDŠ Chrudim a pochutnali si na obědě ve školní jídelně. Děti z DDŠ Chrudim je samozřejmě velice rády přivítaly, celou sezónu totiž byly fanoušky našeho týmu a navštěvovaly ligová utkání.

08.06.2017 | autor: Petr Dejnožka

FUTSAL CAMP