Divákům musíme poděkovat, říká Roman Mareš

Divákům musíme poděkovat, říká Roman Mareš
eFutsal.cz - Ve vyprodané hale a v bouřlivé atmosféře se hrálo třetí finálové utkání, po kterém vede Chrudim v sérii nad Slavií 2:1. Právě diváci byli podle Romana Mareše důležitým faktorem při cestě jeho týmu za důležitým vítězstvím.


Romane, v čem bylo třetí finálové utkání jiné, než ta předcházející?
Slavia hrála stejně, byla na tom dobře fyzicky, ale to jsme my taky. Dnes jsme bránili nejlépe ze všech dosavadních zápasů a soupeře jsme do žádných šancí nepouštěli. 

V sérii zatím padalo hodně branek, dostali jste od trenéra pokyny pozorněji bránit?
Neměli jsme na toto téma speciální pokyny, my jsme dobře bránili i v prvním poločasu na Slavii. To jsme tentokrát plnili po celý zápas a ne jako v Praze, kde nám to vycházelo jen nějakých 23 minut. Ve druhém finále jsme měli smůlu, všechno se odráželo před naši branku, kde byli domácí včas. Dneska jsme si tyto prostory lépe hlídali. 

Našel bys ve třetím finále nějaký zlomový okamžik?
Neřekl bych. Bylo důležité, že jsme šli do vedení a hráli dobře. Co nás ale hnalo dopředu, byla skvělá atmosféra v hale. 

Právě na to jsem se chtěl zeptat. Čtvrteční návštěva byla báječná, v ní se muselo hrát skvěle…
Byla to nejlepší atmosféra v celé sérii, fandilo se tady lépe, než na Slavii. Nás při prvním utkání mrzelo, že přišlo málo diváků, ale dnes bylo plno, bylo bouřlivé prostředí a divákům za to musíme poděkovat.

V pondělí série pokračuje v Praze. Jdete do toho tak, aby to bylo poslední utkání sezóny?
Vždycky jdeme do zápasu s tím, že chceme vyhrát. Co se tam stane, stane se, bude to záležet jen na nás. Je mi jedno, že proti nám stojí právě Slavie, my se soustředíme na sebe a jedeme tam vyhrát!27.05.2017 | autor: Radek Klier | foto: Ivana Hošková

VARTA futsal liga

Partner klubu