Než vyrazíš do haly, prohlédni si zápasový bulletin

Ve čtvrtek se hraje v chrudimské hale od 20:00 hod. třetí finále ligové play-off a než společně zaplníme tribuny, můžete si prolistovat náš zápasový bulletin!

I dnes pro vás máme zápasový bulletin v "listovací" podobě, protože nás čeká 3. finálové utkání proti pražské Slavii, je jeho obsahem pochopitelně především toto veledůležité utkání.

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Přečtěte si, co jsme pro vás připravili a nezapomeňte, že třetí finálový duel začíná ve čtvrtek v 20:00 hod.

BULLETIN K 3. FINÁLE PLAY-OFF ERA-PACK CHRUDIM - SLAVIA PRAHA V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

25.05.2017 | autor: redakce | redakce

FUTSAL CAMP