Bitva o mečbol před vlastními fanoušky! Jedna prohra nás nerozklepe, vzkazuje trenér Conde

Bitva o mečbol před vlastními fanoušky! Jedna prohra nás nerozklepe, vzkazuje trenér Conde
Finálová série je v plném proudu a v obrovském tempu pokračuje do svého závěru! Utkání číslo tři přinese v Chrudimi velkolepý souboj, ve kterém budou chtít Chrudimští eliminovat vlastní chyby z předchozích duelů a díky tomu v pondělí cestovat do hlavního města s výhodou mečbolu.


Třetí finálové utkání startuje ve čtvrtek 25. května ve 20:00 ve Sportovní hale v Chrudimi! Zápas můžete sledovat buď přímo z tribuny, v přímém přenosu České televize na kanále ČT Sport či v textové podobě na serveru onlajny.com.

 

Felipe Conde: Stále si jdeme za svým cílem

Slavia zvládla utkání s pořadovým číslem dvě daleko lépe než Chrudim, zejména díky excelentnímu druhému poločasu. Jak na duel nahlížel trenér ERA-PACKu Felipe Conde? „Odehráli jsme dobrou první půlku, zejména po taktické stránce, kdy jsme soupeři povolili jen minimum příležitostí. Poté se to ale otočilo, soupeř vyrovnal a my jsme začali dělat velké množství individuálních chyb.“

Chrudim se ve druhém utkání musela obejít bez dvou brazilských hráčů a stavebních kamenů obou elitních formací. „Hrát bez Manchi a Felipeho bylo těžké, protože sestavené formace působily velmi sebejistě a trvá dlouho, než se do čtyřky adaptuje nový hráč. Je to ztráta, ale hráči, kteří je nahradili, odvedli skvělou práci,“ chválí Felipe Conde Michala Mareše a Pavla Drozda, kteří si vedli velmi dobře.

 

Poprvé v letošním play-off musela Chrudim naplno ukázat svoji hru bez brankáře, aby dotáhla dvoubrankovou ztrátu. I přes jednu gólovou radost však kýžený efekt nakonec nepřišel. „V power-play jsme začali velmi dobře a brzy skórovali, měli jsme další šance, ale nevyužili jsme jich. Po naší chybě jsme navíc znovu inkasovali a poté jsme již museli riskovat víc než je obvyklé,“ popsal hru Chrudimi bez brankáře brazilský lodivod lavičky ERA-PACKu.

 

Co přinese zápas číslo tři? „Pro třetí zápas znovu změníme strategii. Uvidíme, s jakými hráči budeme moci do utkání počítat a tomu naši taktiku přizpůsobíme. Stále věříme v titul, byla to první porážka v lize a ta nás nerozklepe. Držíme se našich cílů, kterých chceme dosáhnout,“ neváhá trenér Felipe Conde.

 

Statistiky obou soupeřů v play-off:

 

Týmové statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

SK Slavia Praha

5 – 2 – 1

zápasová bilance

5 – 3 – 2

50:18

skóre

47:38

7,1 : 2,3

průměr gólů na zápas

4,7 : 3,8

1

čistá konta

0

4

žluté karty

14

1

červené karty

1

12:1 (Ocel Třinec)

nejvyšší vítězství

7:2 (Interobal Plzeň)

-

nejvyšší porážka

5:8 (Benago Zruč n./S.)


Hráčské statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

SK Slavia Praha

Max (13)

nejlepší střelec

Antonín Hrdina (12)

Tomáš Koudelka (8)

nejvíce asistencí

Radim Záruba (10)

Max (20)

nejvíce bodů

Antonín Hrdina (17)

Felipe (2)

žluté karty

Ondřej Míča (3)

Mancha (1)

červené karty

Ondřej Míča (1)

 

 

 

25.05.2017 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu