Jedeme si pro druhý bod, tvrdí Lukáš Rešetár

Jedeme si pro druhý bod, tvrdí Lukáš Rešetár
eFutsal.cz - Již dnes nás čeká druhé finálové utkání. My však přinášíme názor kapitána Chrudimi Lukáše Rešetára k prvnímu zápasu, jenž ERA-PACK vyhrál na penalty.


To by nádherný zápas, který měl snad všechno. Souhlasíte?
Ano souhlasím, že z pohledu diváka se jednalo o krásný finálový zápas. Z našeho pohledu tak hezký nebyl …Utkání pro vás nebylo lehké. Nejprve dostal červenou kartu Mancha, na začátku druhé půle se zranil Felipe. Myslíte, že i toto ovlivnilo, že jste ztratili náskok 4:1? 
Věděli jsme, že nás nečekají snadná utkání. Vždyť je to finále. Ale nejprve vyloučení Manchi a pak zranění Felipeho nám trochu nabourali obě čtyřky a i proto závěr základní hrací doby nebyl z naší strany ideální.Slavia ukázala svou velikou sílu, když proti vám dohnala tříbrankovou ztrátu, a i v prodloužení dokázala vyrovnat. Zaskočil vás něčím pražský klub? 
Nemyslím si, že by nás Slavia něčím zaskočila. Spíš jsme se sami dopustili na můj vkus více chyb, než obvykle...Ve druhé půli jste se dokázal uvolnit přes Homolu a následně jste velmi nepříjemně vletěl do reklamního panelu. Z prvních záběrů to vypadalo na koleno. Budete do dalších zápasů v pořádku?

To k finále patří. Zápasy jsou tvrdé, jsou tam emoce, ale pokud jde o mě nestalo se nic, co by mě do dalších zápasu limitovalo.Když už jsme u zranění. Jak vypadá stav Felipeho? Uvidíme mu zranění nedovolí v sérii pokračovat?
Felipe nedohrál. Teď je v péči našich lidí a uvidíme, jak to vše bude vypadat. Hraje se už v pondělí, takže na léčení je málo času. Přesnou diagnózu ale neznám.V pondělí hrajete v Edenu, kde se očekává bouřlivá atmosféra. Jak budou probíhat přípravy na utkání? Slavia dnes ukázala, že je po Plzni a Benagu skvěle připravená i na Chrudim. 
Prvně jsem zvědav kolik dorazí do Edenu lidí, protože většinou hrajeme v Praze před pár lidma... Co se týče zápasu, tak uvidíme jak se bude vyvíjet. My jsme vedli už 4-1 a měli jsme zápas dohrát v klidu. Nestalo se tak, ale vedeme v sérii 1-0. Očekáváme těžké utkání, ale jedem si pro druhý bod.


22.05.2017 | autor: Tadeáš Jindra

VARTA futsal liga

Partner klubu