Bulletin k prvnímu finále v elektronické podobě!

V pátek večer vyběhnou naši hráči k prvnímu finálovému utkání, proti pražské Slavii. Než ale vyrazíte do haly věříme, že si najdete čas, abyste si prolistovali zápasový bulletin!

Náš zápasový bulletin v "listovací" podobě představujeme od konce v základní části ligy již pravidelně, v play-off v této aktivitě pochopitelně pokračujeme a jsme rádi, že vás zaujala. Přispívá k tomu také fakt, že tato elektronická podoba naší klubové tiskoviny má dokonce o 6 stran navíc proti tištěné verzi!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Přečtěte si, co jsme pro vás připravili a nezapomeňte, že první finále začíná v pátek již v 18:50 hod.

BULLETIN K 1. FINÁLE PLAY-OFF ERA-PACK CHRUDIM - SLAVIA PRAHA V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

19.05.2017 | autor: redakce | Foto: Ivana Hošková

FUTSAL CUP