Lukáš Rešetár: Slávistickou euforii schladíme

Futsalisté Chrudimi se už nemohou dočkat startu finálové série. Před pátečním zápasem prozradil nejnovější informace kapitán ERA-PACKu Lukáš Rešetár.

Chrudim bude hrát finále se Slavií, což kapitán týmu Lukáš Rešetár před semifinále rozhodně nečekal: „Ano, překvapilo mě to. Ve chvíli, kdy Slavia vedla v semifinálové sérii dva-nula na zápasy, jsem začal věřit sešívaným. Na začátku série bych takový scénář nepředpokládal.“

Sešívaní jsou v euforii a hrají v pohodě. Může to být pro ni největší zbraní do finálové série? „Ukáže se ve finále,“ odpověděl Rešetár, „nyní je Slavia v euforii, ale věřím, že ji zase rychle schladíme. Myslím, že Slavia proti nám těžko zopakuje to, co proti Benagu.“

Největší síla Slavie může být podle Rešetára v kondici mužstva: „Benago přehrávali sešívaní fyzicky a Zruč kondičně nestíhala. Asi mají Pražané dobrou partu, protože se vždy semkli a zápasy odjezdili. Uvidíme, jak je poznamenají zápasy s námi.“

V Chrudimi panuje před finále velmi dobrá nálada. „Jsme kompletní a natěšení. Do finále jsme postoupili hladce, kromě jednoho zápasu na Spartě. Nemůžu se dočkat, až finálová série vypukne,“ vzkázal Lukáš Rešetár.

17.05.2017 | autor: autor: Michal Pavlík | foto: Ivana Hošková

FUTSAL CAMP