Hodnocení trenérů pátečního zápasu

V pátek večer se potřetí v semifinálové sérii střetnul ERA-PACK Chrudim s pražskou Spartou a po třetí výhře v semfinálové sérii postoupil ERA-PACK Chrudim do finále play-off.

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V dnešním zápase nám vyšlo úplně všechno. Včera jsme hodně rozebírali naše chyby z předchozího zápasu a upozorňoval jsem hráče, že špatná koncentrace v kombinaci s dobrým výkonem soupeře nás může dostat do pořádných problémů. Bylo to však jiné, od začátku jsme ukázali naši vůli po postupu do finále. Duel jsme zvládli skvěle takticky, dobře jsme bránili a směrem dopředu jsme vynikali v týmovém i individuálním pojetí. S úctou k soupeři, který nás čeká, chceme vyhrát ještě tři zápasy a získat titul. Chci zároveň pochválit výkony rozhodčích v semifinálových zápasech, vedli si velmi dobře. A nesmím opomenout ani Spartu, která i přes těžkou sérii s Litoměřicemi, odehrála kvalitní utkání ve férovém duchu.“

David Frič (trenér AC Sparta Praha): "Chtěl bych poděkovat všem hráčům i vedení za tuto sezonu. Bylo to velmi turbulentní a náročné, ale dosáhli jsme maxima, na které jsme letos měli. Smekám před všemi hráči za přístup a fungování zejména v play off. Nebylo to často jednoduché a patří vám všem velký dík. Máte můj obrovský respekt."

13.05.2017 | autor: redakce | foto: Ivana Hošková

FUTSAL CUP