Prolistuj si bulletin ke 3. semifinále!

V pátek večer hostíme ve 3. semifinále pražskou Spartu a cílem pro chrudimský tým bude ukončit sérii již dnes a postoupit do finále Chance futsal ligy. Pro fanoušky pochopitelně chystáme zápasový bulletin, prohlédnout si ho ale můžete již teď!

Náš zápasový bulletin v "listovací" podobě představujeme od konce v základní části ligy již pravidelně, v play-off v této aktivitě pochopitelně pokračujeme a jsme rádi, že vás tato aktivita zaujala. Přispívá k tomu také fakt, že tato elektronická podoba naší klubové tiskoviny má dokonce 6 stran navíc!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Přečtěte si, co jsme pro vás připravili a ve 20:00 hod. se všichni sejdeme v chrudimské hale a pokusíme se již dnes oslavit postup do finále ligy!

BULLETIN K 3. SEMIFINÁLE ERA-PACK CHRUDIM - AC SPARTA PRAHA V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

12.05.2017 | autor: redakce | Foto: Ivana Hošková

FUTSAL CUP