Jak viděli úterní utkání trenéři?

Druhé semifinále play off CHANCE futsal ligy mezi Spartou a Chrudimí tak jednoznačné nebylo. Úterní zápas vyhrál ERA-PACK až po prodloužení 4:3 a v sérii vede 2:0 na zápasy.

David Frič (trenér AC Sparta Praha): „Co se týká defenzívy, podali jsme velmi dobrý výkon. Bylo to těžce odpracované utkání a kluci tam nechali všechno. Ve spoustě situacích jsme měli štěstí, protože Chrudim měla hodně šancí, ale dneska nám přálo. Měli jsme extrémní štěstí.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Odehráli jsme velmi špatný zápas. Dostali jsme spoustu gólů, naše obrana nepracovala dobře, což bylo zásluhou našeho soupeře. Naposledy jsme tři góly dostali v únoru a stalo se nám to jen třikrát za sezónu. Na vině je ztráta koncentrace, někdy prostě odehrajete špatný zápas. I přesto moji hráči udrželi kvalitu hry vysoko a podařilo se nám zvítězit. To je důležité, nyní jsme již jen krok od splnění našeho dalšího cíle.“

11.05.2017 | autor: redakce | foto: Ivana Hošková

FUTSAL CAMP