Sestřih a hodnocení trenérů pátečního zápasu

VIDEO - Futsalisté Chrudimi rozjeli semifinálovou sérii play off CHANCE futsal ligy náramně. Na domácí palubovce zdolali pražskou Spartu 7:1

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Začali jsme velmi koncentrovaně, kombinovali jsme a dařilo se nám ubránit největší hvězdy soupeře. Obrana předvedla výborný výkon, ze standardních situací jsme Spartě vůbec nic nepovolili. Z naší strany se jednalo o povedené utkání, které však musíme ještě dvěma výhrami potvrdit.“

David Frič (trenér AC Sparta Praha): „Souhlasím s trenérem Chrudimi. Vyhráli zaslouženě a gratulujeme jim k prvnímu bodu. Neměli jsme žádný čas na přípravu a to rozhodlo. Přesto jsme odevzdali velmi dobrý výkon. Hráčům děkuji za nasazení i obětavost na hraně zranění vzhledem k tomu, že neměli vůbec žádný čas na přípravu ani regeneraci. Zdraví hráčů je až druhotným faktorem pro lidi, kteří rozhodují o tom, kdy se bude hrát!“

07.05.2017 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

FUTSAL CUP