FUTSAL CAMP 2017 zná termíny letních kempů

AKTUALIZACE - Již druhým rokem vedení futsalového klubu FK ERA-PACKu Chrudim pořádá pro mladé talenty futsalové kempy, další příležitost přijde o velkých letních prázdninách, konkrétně v měsíci srpnu. Již nyní máte možnost se na vybrané termíny přihlásit!

O letních prázdninách chceme navázat na úspěšné, letní futsalové kempy z minulého roku. Hlavní náplní kempu jsou tréninkové jednotky, výlet a další doprovodné činnosti. Mimo jiné bude letošní ročník ve spolupráci s IGS Agency, z.s. a primářem Dětského oddělení Nemocnice pardubického kraje, a.s. Chrudimské nemocnice MUDr. Davidem Kasalem zaměřen na výuku zdravovědy. Pro účastníky budou připraveny přednášky o pitném a výživovém režimu, který je potřebný pro každého sportovce.

Garanty futsalového kempu jsou profesionální futsalisté FK ERA-PACK Chrudim Michal a Roman Marešovi a patronem kempu je MUDr. David Kasal.

Tréninkový komplet pro všechny účastníky!

V ceně kempu je zahrnut tréninkový komplet (dres, trenky, štuplny) s překvapením, který koresponduje s aktuálním vybavením hráčů A-týmu. Tento komplet si každý účastník po skončení kempu bude moci odnést na památku domů.

Předběžné přihlášky a své dotazy můžete posílat na e-mail bartusek@fkerapack.cz

Termín:

31. 7. 2017 - 4. 8. 2017

14. 8. 2017 - 18. 8. 2017

21. 8. 2017 - 25. 8. 2017

celý týden:

1.800,- Kč (se spaním)

1.300,- Kč (bez spaní)

jednotlivé dny:

360,- Kč/den (se spaním)

260,- Kč/den (bez spaní)

Každý účastník kempu musí mít zaplacen členský příspěvek 100 Kč, který bude přičten k ceně kempu (pokud ho již člen nezaplatil při březnovém kempu)

Minimální počet účastníků kempu je 20 a maximální počet účastníků 34, se svými přihláškami tedy rozhodně neotálejte!

Navazujeme na úspěšný březnový kemp

O jarních prázdninách byla chrudimská sportovní hala zaplněna mladými futsalisty, kteří pod dozorem hráčů A-týmu absolvovali nabitý týden plný sportovních, ale i rekreačních a naučných činností.

V pondělí 6. března se od časných ranních hodin začala chrudimská sportovní hala plnit dětmi, které byly natěšeny na týden plný zážitků. Následně došlo k rozdělení dle věku do dvou tréninkových skupin. Tréninky probíhaly pod vedením zkušených hráčů FK ERA-PACKu Chrudim, kteří mají profesionální trenérské licence. Do tréninkového procesu se zapojili Roman Mareš, Michal Mareš, Max, Ricardinho, Jakub Žďánský a Felipe. Na dětech bylo znát, že je spolupráce s hráči futsalového klubu baví.

Kromě futsalových dovedností v prvních dnech mladí talenti pilovali i výuku zdravovědy, kterou následně zužitkovali při návštěvě Zdravotnické záchranné služby v Chrudimi. Poděkování patří MUDr. Davidu Kasalovi, který návštěvu zařídil. Všestranný program podtrhla i návštěva hokejového zápasu na Zimním stadionu v Chrudimi, ve kterém domácí tým HC Chrudim zvítězil. Dále byly na programu pravidelné procházky či tréninky stolního tenisu. Ve čtvrtek dopoledne jsme navštívili Regionální muzeum v Chrudimi. Prohlédli jsme si výstavu Stopa, vyřeš zločin, ve které se děti proměnily v detektivy a mohly se pomocí interaktivních pomůcek pokusit vyřešit vraždu mladé slečny. Na závěr kempu byly v pátek naplánovány dvě tréninkové jednotky a v odpoledních hodinách jsme se rozešli spokojeni a obohaceni o nové poznatky a zážitky domů.

Těšíme se na Vaši účast na letním futsalovém kempu!

ÚČASTNÍCI LETNÍCH KEMPŮ

FUTSAL CAMP 2017

31. 7. 2017 - 4. 8. 2017      14. 8. 2017 - 18. 8. 2017      21. 8. 2017 - 25. 8. 2017

Poborský Tomáš Spálenský Michal Slanina František