Partner ligového utkání - N.O.P.O.Z.M. s.r.o.

Partnerem domácího ligového utkání FK ERA-PACK Chrudim - SKP Ocel Třinec, které se bude hrát již tento pátek od 20:00 hodin ve Sportovní hale v Chrudimi, je společnost N.O.P.O.Z.M. s.r.o.

Krátké představení společnosti:

Společnost N.O.P.O.Z.M. s.r.o. Slatiňany je výrobcem velice širokého a kvalitního sortimentu jako je zemědělská technika, zemědělské stroje pro přípravu půdy, stavební stroje a komunální technika.

Díky dlouholetému působení na evropském trhu zemědělské techniky mají v nabídce zemědělské stroje pro klasickou přípravu půdy, ale i zemědělské stroje určené pro minimalizační nízkoenergetické zpracování půdy. Tyto zemědělské stroje jsou na trh dodávány pod obchodní značkou BETAKOMPAKT.

Mezi další sortiment, který společnost N.O.P.O.Z.M. s.r.o. nabízí, patří stavební stroje sloužící hlavně pro stavbu a údržbu dopravní sítě a zakládání staveb. Jedná se o stroje vyráběné pod obchodním názvem HERKULES. Pro úklid sněhu společnost vyrábí kompletní sortiment čelních a zadních nesených radlic. Tyto stavební stroje vyrábí již od roku 1996.

Proč N.O.P.O.Z.M.

• zemědělská a komunální technika
  • kvalita ISO 9001:2001
  • moderní konstrukční metody
  • výroba, prodej a opravy
  • kvalita prověřená zemědělskou velkovýrobou
  • kompletní sortiment
  • systém dodávek náhradních dílů

Podrobnější informace o společnsti N.O.P.O.Z.M. s.r.o. Slatiňany naleznete na www.nopozm.cz či FB stránkách goo.gl/xq47VB.

DĚKUJEME ZA PODPORU !!!

06.12.2017 | autor: redakce