ERA-PACK Chrudim spolu s KF FAČR předal šek Filipovi Pecháčkovi

Komise futsalu FAČR a FK ERA-PACK Chrudim se rozhodli podpořit syna svého bývalého spoluhráče Filipa Pecháčka.

Dvouletému Erikovi Pecháčkovi lékaři diagnostikovali po narození dětskou mozkovou obrnu.

Komise futsalu FAČR jménem všech aktivních futsalistů, dále management sedminásobného futsalového mistra FK ERA-PACKu Chrudim, a taktéž hráči a realizační tým tohoto klubu, věnují Eriku Pecháčkovi dárkový šek ve výši

80.000 Kč

který slouží k úhradě léčebného pobytu tohoto dvouletého chlapce v Adeli Centru ve slovenských Piešťanech. Tento pobyt Erikovi pomůže zlepšit jeho zdravotní stav.

Šek na tuto částku předal na začátku druhého poločosu finále Poháru FAČR jeho otci předseda Komise futsal FAČR Otakar Mestek spolu s manažerem FK ERA-PACKu Chrudim Ing. Jozefem Lörinczem, kapitánem týmu Petrem Vladykou a hráčem týmu Tomášem Mellerem, který tuto pomoc Erikovi inicioval.

Více informací o Erikovi, a průběhu jeho léčby, najdete na webových stránkách www.erik-pechacek.cz

11.01.2012 | autor: redakce | foto: Petr Vančura