Eriček Pecháček (2) bojuje s mozkovou obrnou

Po komplikovaném těhotenství, dne 1. 10. 2009, přivedla manželka našeho bývalého hráče Filipa Pecháčka na svět císařským řezem syna Erička, který se narodil ve 32.týdnu těhotenství.

V 9. měsíci neurolog rodičům oznámil, že jejich syn má dětskou mozkovou obrnu - spastickou triparézu (postižené jsou tři končetiny). Od té doby se jejich život obrátil vzhůru nohama.

Rodiče Erička se rozhodli vytvořit webové stránky, aby co nejvíce zkvalitnili život jejich syna Erička. Neměl snadný start do života a stále si ponese následky.

Proto prostřednictvím těchto stránek chtějí oslovit širší veřejnost - firmy, nadace, sdružení, kluby, ale i jednotlivce s žádostí o poskytnutí příspěvku na léčbu, léčebné rehabilitační pobyty, případně speciální zdravotní pomůcky.

Více na samotných stránkách na adrese www.erik-pechacek.cz.

"Pokud nám chcete finančně pomoci, budeme vděční za jakoukoliv částku. Všem dárcům za jejich pomoci velice děkujeme".

Rodiče Petra a Filip Pecháčkovi

Hráči a realizační tým se rozhodli, že páteční prémie za výhru nad Benagem Zruč nad Sázavou darují na pomoc Eričkovi.

FK ERA-PACK Chrudim připravuje další akce, jejichž výtěžek půjde na konto malého Erička.

11.12.2011 | autor: redakce | www.erik-pechacek.cz