19. kolo CHANCE futsal liga
Sportovní hala Města Chrudim, 24.02.2017, 20:00
FK ERA-PACK Chrudim 6 : 3 (3 : 1) SKP Ocel Třinec
Branky:
1' Lukáš Rešetár , 8' Lukáš Rešetár , 20' Lukáš Rešetár , 26' Rodrigo Mancha , 31' Lukáš Rešetár , 36' Max ,
Branky:
17' David Kantor , 30' Jaroslav Slavík , 35' Jaroslav Slavík ,

Soupiska domácí

Jméno BR AS ŽK ČK
David Drozd
Pavel Drozd
Felipe 2 kopačka asistence
Radek Hlouš
Jean 2 kopačka asistence
Marek Lukas
Rodrigo Mancha 1 ball žlutá
Michal Mareš žlutá
Roman Mareš 2 kopačka asistence
Michal Mareš II
Max 1 ball
Lukáš Rešetár 4 ball
Matěj Slováček
Jakub Ždánský

Soupiska hosté

Jméno BR AS ŽK ČK
Lukáš Baron 1 kopačka asistence
Jan Blahut 1 kopačka asistence
Filip Buryan
Jaroslav Hudzieczek
David Kantor 1 ball 1 kopačka asistence
Ondřej Kreželok
Lukáš Mendrok žlutá
Filip Przyczko
Miroslav Samek
Martin Sikora
Jaroslav Slavík 2 ball

Chrudim pod taktovkou kapitána zdolala předposlední Třinec


Chrudim pod taktovkou kapitána zdolala předposlední Třinec
Předposlední domácí utkání základní části přineslo chrudimským fanouškům zajímavou podívanou. Devět vstřelených branek okořenila one-man-show Lukáše Rešetára, který sestřelil Ocel hned čtyřmi góly. ERA-PACK tak zůstává v letošním ročníku neporažen.


Třinec od úvodní rozehrávky přistoupil k zajímavé taktické variantě, brankáře Sikoru nechal na střídačce a zkusil hru v power-play. Hra v pěti proti čtyřem ale Třineckým trestuhodně nevyšla, dlouhý výhoz Jeana následně dopravil do prázdné branky Lukáš Rešetár, jenž otevřel po osmadvaceti vteřinách skóre. V první půli předváděla kvalitní hru zejména první chrudimská čtyřka, která vždy Třinec dokázala pořádně zatlačit. A v osmé minutě také vstřelila druhý gól poté, co Felipe připravil pohodlnou pozici opět pro Lukáše Rešetára.

 

Ani dvě inkasované branky s hostujícím týmem nezamávaly, stále byl směrem dopředu velmi aktivní a brankáře Jeana nenechával chladným. Při pokračující hře bez brankáře dokonce hosté snížili, kdy Baronův centr usměrnil do sítě David Kantor. O to více může Třinecké mrzet inkasovaná branka vteřinu před sirénou, kdy druhé Jeanovy přihrávky využil k dokonání hattricku kapitán dvanáctinásobného mistra Lukáš Rešetár.

 

I po pauze jsme sledovali poměrně vyrovnané utkání, ve kterém se šance střídaly na obou stranách. Na gól Rodriga Manchy dokázal v polovině druhého poločasu dvakrát odpovědět Jaroslav Slavík, hosté se tak až do závěrečných minut drželi ve hře. Následně své čtyřgólové představení dokonal Lukáš Rešetár, po pauze se chrudimským fanouškům ukázal Max, jenž přesnou ranou k tyči pečetil vítězství Chrudimi v poměru 6:3.

 

FK ERA-PACK Chrudim – SKP Ocel Třinec 6:3 (3:1)

Branky: 1. Rešetár (Jean), 8. Rešetár (Felipe), 20. Rešetár (Jean), 26. Mancha (R. Mareš), 31. Rešetár, 36. Max (R. Mareš) – 17. Kantor (Baron), 30. Slavík, 34. Slavík.

FK ERA-PACK Chrudim: Jean (Hlouš, Žďánský) – M. Mareš, M. Mareš II, R. Mareš, Max, P. Drozd, D. Drozd, Lukas, Mancha, Rešetár (C), Slováček, Felipe

SKP Ocel Třinec: Sikora (Kreželok) – Mendrok (C), Baron, Buryan, Liudzieczek, Kantor, Przycko, Samek, Blahut, Slavík

 

 

25.02.2017 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

Fotogalerie


info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info

VARTA futsal liga

Partner klubu