14. kolo CHANCE futsal liga
Branky:
18' Stanislav Bejda ,
Branky:
7' David Drozd , 15' Pavel Drozd , 22' Matěj Slováček , 24' Michal Mareš , 30' Pavel Drozd , 34' Tomáš Koudelka , 35' Pavel Drozd , 36' Roman Mareš , 37' Marek Lukas ,

Soupiska domácí

Radim Záruba
Jakub Ždánský

Chrudim veze z České Lípy nejvyšší vítězství v sezóně

FK ERA-PACK Chrudim zvládl utkání v České Lípě dokonale a do tabulky si připsal tři body. Zejména v prvním poločase se ale vítězství nerodilo lehce, stroj obhájce titulu se naplno rozjel až po pauze a nakonec ze všeho vyšel výsledek 9:1. Hattrickem zazářil Pavel Drozd, svoji premiérovou branku v CHANCE Futsal lize vstřelil Marek Lukas!

Bez kapitána Lukáše Rešetára a Brazilců Maxe a Ricardinha se chrudimský tým vydal na hřiště osmých Démonů. Chrudimští byli od úvodní rozehrávky častěji u balonu, první změny stavu se ale hosté dočkali až úderem sedmé minuty. A ještě s pořádnou dávkou štěstí. Koudelka totiž otřel svoji střelu o Davida Drozda, od něhož se balon odrazil přímo za záda brankáře Kirova. Ještě do pauzy chrudimský celek své vedení navýšil, v čemž měl prsty druhý z bratrů Drozdových. Nástřel Michala Mareše na zadní tyč již nebyl pro Pavla Drozda problém zakončit. Přesto se do kabin šlo za těsného výsledku, brankáře Žďánského překonal chvíli před pauzou domácí Stanislav Bejda.

Chrudimští ani po přestávce nenechali nic náhodě a českolipské Démony pořádně prověřili. Dvě minuty po příchodu z kabin se další milimetrovou přihrávkou prezentoval Koudelka, tentokrát připravil branku Matěji Slováčkovi. Chvíli na to upravil již na rozdíl tří branek Michal Mareš, jemuž se podařilo vychýlit směr Felipeho střely přesně mimo dosah brankáře Kirova. Kanonáda ERA-PACKu pokračovala i v závěrečné desetiminutovce. Nejprve se ukázkovým přehozením brankáře prezentoval Pavel Drozd, chvíli na to si do střelecké listiny zapsal k dvěma asistencím i branku Tomáš Koudelka.

V závěrečných minutách přicházela další chrudimská radost. Ve 35. minutě se z dovršení hattricku radoval Pavel Drozd, který odehrál proti Démonům fantastické utkání. Následně stejný hráč připravil i gól Romana Mareše, posléze již jen sledoval, jak si Marek Lukas užívá radost z prvního vstřeleného gólu v CHANCE Futsal lize v kariéře. Chrudimští zápas v České Lípě ve druhém poločase jednoznačně ovládli a po vítězství 9:1 si upevnili první místo v tabulce nejvyšší soutěže.

FC Démoni Česká Lípa – FK ERA-PACK Chrudim 1:9 (1:2)

Branky: 18. Bejda (Švec) – 7. D. Drozd (Koudelka), 15. P. Drozd (M. Mareš), 22. Slováček (Koudelka), 24. M. Mareš (Felipe), 30. P. Drozd (R. Mareš), 34. Koudelka (Slováček), 35. P. Drozd (Felipe), 36. R. Mareš (P. Drozd), 37. Lukas (D. Drozd)

FC Démoni Česká Lípa: Kirov (36. Kroupa) – Bejda, Vobořil, Šafář, Bažant, Žampa, Švec, Havrda, Bialek, Fichtner, Havlásek

FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský – Záruba, R. Mareš, M. Mareš, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Lukas, Slováček, Felipe.

14.01.2017 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

FUTSAL CAMP