13. kolo CHANCE futsal liga
Sportovní hala Města Chrudim, 06.01.2017, 20:00
FK ERA-PACK Chrudim 3 : 3 (1 : 1) Gardenline Litoměřice
Branky:
4' Roman Mareš , 27' Radim Záruba , 38' Michal Mareš ,
Branky:
10' Vagnao , 35' Rodrigo Taverna , 35' Rodrigo Taverna ,

Soupiska domácí

Jméno BR AS ŽK ČK
David Drozd 1 kopačka asistence
Pavel Drozd
Felipe
Radek Hlouš
Tomáš Koudelka
Marek Lukas
Roman Mareš 1 ball
Michal Mareš 1 ball 1 kopačka asistence
Lukáš Rešetár červená
Matěj Slováček
Radim Záruba 1 ball
Jakub Ždánský

Soupiska hosté

Jméno BR AS ŽK ČK
Michal Bartůněk
Danilinho 1 kopačka asistence žlutá
David Filinger žlutá
Radek Hrdý
Johne 1 kopačka asistence
Lukáš Krok
Martin Macháček
František Sedláček
Rodrigo Taverna 2 ball červená
Petr Tichý
Vagnao 1 ball 1 kopačka asistence
Johan Vavrek
Petr Zapletal

Chrudim i podruhé v letošní sezóně s Litoměřicemi ztratila


Chrudim i podruhé v letošní sezóně s Litoměřicemi ztratila
První utkání v novém kalendářním roce přineslo pro chrudimské futsalisty druhou ztrátu v probíhající sezóně. V zajímavém utkání proti celku Litoměřic sice dvakrát vedli, nakonec ale byli rádi za zisk jednoho bodu. Utkání nabídlo řadu momentů, kromě dvou červených karet ještě penaltu a desetimetrový kop. Gardenline Litoměřice tak podruhé v letošním ročníku sebraly další body.


ERA-PACK Chrudim vstoupil do utkání proti třetímu týmu aktivně, první vstřelené branky se navíc dočkal poměrně záhy. Chyba v obraně Litoměřic nabídla dobrou pozici pro zakončení pro Romana Mareše, který ve třetí minutě poslal Chrudimské do vedení. Suverénní lídr tabulky měl i nadále herně navrch, brankář Jakub Žďánský se mezi tyčemi ale nenudil. Zlobil zejména nový muž litoměřického výběru Vagnao, jenž se parádní ranou postaral v polovině poločasu o srovnání manka.

 

Za vyrovnaného stavu a souvislé převahy Chrudimi se vstupovalo do druhé půle, nerozhodné skóre se po chrudimském přečíslení vzápětí znovu naklonilo na stranu favorita. David Drozd nesobecky připravil balon pro Radima Zárubu, nejlepší střelec Chrudimi již neměl před prázdnou brankou složitou práci. Hosté pochopili, že pokud si chtějí z východních Čech odvézt nějaký ten bod, musí zvolit hru bez brankáře. Rozlišovací dres si vzal David Filinger a výrazně tím ovlivnil průběh následujícího utkání.

 

Osudová se pro vývoj zápasu stala 35. minuta. Bývalý hráč Chrudimi Rodrigo během 37 vteřin dvěma góly otočil skóre ve prospěch Gardenlina, následně zahrál v pokutovém území rukou, za což byl vyloučen. Nabídnutou penaltu sice Radim Záruba neproměnil, srovnání přišlo až po přesném zakončení Michala Mareše z desetimetrového kopu. Další branku již chrudimská sportovní hala neviděla, ERA-PACK Chrudim se tak rozešel s Gardeline Litoměřice smírně 3:3.

 

FK ERA-PACK Chrudim – Gardenline Litoměřice 3:3 (1:1)

Branky: 3. R. Mareš (M. Mareš), 27. Záruba (D. Drozd), 38. M. Mareš (10 m kop) – 10. Vagnao, 35. Rodrigo, 35. Rodrigo (Danilinho)

FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský – Záruba, R. Mareš, M. Mareš, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Lukas, Rešetár (C), Slováček, Felipe.

Gardenline Litoměřice: Bartůněk (14. Vavrek) – Rodrigo, Hrdý, Filinger (C), Vagnao, Danilinho, Krok, Macháček, Sedláček, Tichý, Johne, Zapletal.

 

 

07.01.2017 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

Fotogalerie


info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info

VARTA futsal liga

Partner klubu