11. kolo CHANCE futsal liga
Sportovní hala Města Chrudim, 02.12.2016, 20:00
FK ERA-PACK Chrudim 2 : 1 (0 : 1) FC Tango Hodonín
Branky:
21' Max , 27' Max ,
Branky:
19' Jakub Řezníček ,

Soupiska domácí

Jméno BR AS ŽK ČK
Carlos
Pavel Drozd
David Drozd
Felipe
Tomáš Koudelka
Marek Lukas
Roman Mareš
Michal Mareš
Max 2 ball
Lukáš Rešetár 1 kopačka asistence
Matěj Slováček
Radim Záruba
Jakub Ždánský

Soupiska hosté

Jméno BR AS ŽK ČK
Marek Belaník
Tomáš Buršík
Bohumír Doubravský žlutá
Jakub Dvořák
Dimostenis Chadzidis
Patrik Levčík
Michal Lupač
Jakub Řezníček 1 ball
Milan Svoboda
Tomáš Veselovský 1 kopačka asistence
Juraj Višváder

Max dvěma góly sestřelil hodonínské Tango


Max dvěma góly sestřelil hodonínské Tango
Futsalisté Chrudimi završili náročný program ligovým duelem proti Hodonínu, s nepříjemným soupeřem měli značné problémy a po prvním poločase dokonce prohrávali. Ve druhé půli však k obratu zavelel Max, který dvěma trefami rozhodl o výhře ERA-PACKu Chrudim v poměru 2:1! Nyní si mohou hráči trochu odpočinout, česká kostra Condeho týmu však míří na reprezentační dvojutkání do Rumunska.


Chrudim si i přes velkou únavu se svým soupeřem nebrala servítky a od úvodní minuty nastoupila hodně aktivně. Optická převaha však dlouho nepřinášela velké brankové příležitosti, ta největší tak spadla v desáté minutě do klína Svobodovi. Gólman Carlos ale skvělým zákrokem udržel ERA-PACK nad vodou. Na druhé straně se brankář Lupač rozhodně nenudil, ostrou jedovkou prověřil jeho pozornost zejména Roman Mareš. Tango na východě Čech spoléhalo na rychlé protiútoky, jeden nabídnutý chvíli před pauzou proměnilo. Jakub Řezníček byl ve správný čas nikým nehlídaný před brankou a ranou pod břevno poslal outsidera utkání do vedení – 0:1.

 

Po přestávce měli svěřenci trenéra Felipe Condeho co napravovat, z kabiny se ale vrátilo úplně jiné mužstvo. Silný tlak přinesl vyrovnání již po 36 vteřinách, kapitán Rešetár našel na středu Maxe, který po rychlé otočce a zakončení mezi nohy brankáře Lupače srovnal stav zápasu na 1:1. Hodonín i nadále pokračoval ve soustředěném defenzivním výkonu a v chrudimské sportovní hale dlouho pomýšlel na bodový zisk. Hrdinou utkání z chrudimské strany byl Brazilec Max, který následně přeměnil ve druhý gól standardní situaci, kterou nekompromisně uklidil přesně k tyči – 2:1.

 

Více branek již utkání nenabídlo, o další zajímavé momenty nebylo nouze. Tango Hodonín si zbytečnými zákroky samo zavařilo a nabídlo Chrudimi dokonce dva desetimetrové kopy. Michal Mareš byl vychytán, Radim Záruba zase trefil tyčku. V posledních minutách si hosté zkusili hru bez brankáře, výraznější příležitost si v ní ale nevypracovali. Ubojované vítězství v poměru 2:1 znovu upevnilo suverénní pozici Chrudimi v čele prvoligové tabulky.

 

FK ERA-PACK Chrudim – FC Tango Hodonín 2:1 (0:1)

Branky: 21. Max (Rešetár), 27. Max – 19. Řezníček

FK ERA-PACK Chrudim: Carlos – Záruba, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Lukas, Rešetár, Slováček, Felipe

FC Tango Hodonín: Lupač  – Chadzidis, Svoboda, Řezníček, Buršík, Levčík, Veselovský, Višváder, Belaník, Doubravský

 

 

03.12.2016 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

Fotogalerie


info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info

VARTA futsal liga

Partner klubu