8. kolo CHANCE futsal liga
Sportovní hala STARS Třinec, 11.11.2016, 20:00
SKP Ocel Třinec 1 : 6 (0 : 2) FK ERA-PACK Chrudim
Branky:
32' Filip Buryan ,
Branky:
5' Max , 20' Michal Mareš , 22' Michal Mareš , 30' Roman Mareš , 38' Max ,

Soupiska domácí

Jméno BR AS ŽK ČK
Lukáš Baron
Jan Blahut
Filip Buryan 1 ball
Jaroslav Hudzieczek
Jakub Kalfas žlutá
David Kantor
Ondřej Kreželok
Lukáš Mendrok
Jan Opluštil
Filip Przyczko
Miroslav Samek
Dariusz Sierota
Martin Sikora
Jaroslav Slavík

Soupiska hosté

Jméno BR AS ŽK ČK
Carlos
David Drozd
Pavel Drozd
Felipe 2 kopačka asistence
Marek Lukas
Michal Mareš 2 ball
Roman Mareš 1 ball
Max 2 ball 1 kopačka asistence
Lukáš Rešetár
Ricardinho
Matěj Slováček 2 kopačka asistence
Jakub Ždánský

Další vítězství se urodilo v Třinci, řádil uzdravený Michal Mareš


Další vítězství se urodilo v Třinci, řádil uzdravený Michal Mareš
Letošním ročníkem CHANCE Futsal ligy zatím chrudimští futsalisté proplouvají bez jediné porážky. Tuto skvělou statistiku dokázali potvrdit i na hřišti posledního Třince, kterému nasázeli šest branek. První místo ERA-PACKu Chrudim díky tomu trvá, před druhým Benagem mají Condeho svěřenci již tříbodový náskok, navíc mají dohrávané utkání s Hradcem Králové k dobru.


Na úvodní branku souboje prvního celku s posledním se čekalo do poloviny páté minuty, kdy se podle očekávání jako první prosadil favorit střetnutí. Felipe přiklepl balon na hranici pokutového území Maxovi, jenž přesně mířenou ranou k tyči poprvé prostřelil Sikoru. I nadále byla Chrudim futsalovější, častěji na balonu a brankář třineckého celku se měl mezi tyčemi co otáčet. V chrudimské kleci tentokrát dostal před Carlosem prostor Jakub Žďánský, který v prvním poločase musel krotit zejména nebezpečnou hlavičku Przyczka, jež ale dokázal vyškrábnout nad břevno.

 

Hrdinou přelomu prvního a druhého poločasu byl uzdravený Michal Mareš, který se před elitní fází potkal se skvělou formou. Dvacet vteřin před první sirénou efektní kličkou obešel brankáře a uklidnil chrudimské mužstvo, následně prudkou ranou po příchodu z kabin upravil již na 3:0! Ve druhé půli se již Ocel Třinec daleko více zapojovala do dění před chrudimskou brankou, míč ale poslala pouze do vlastní sítě. Standardní situaci Lukáše Rešetára si do vlastní sítě srazil Filip Przycko. Tři minuty na to navýšil na rozdíl čtyř branek po Maxově asistenci Roman Mareš.

 

Až poté se dostali v útočné hře ke slovu i domácí, kterým se povedlo překonat nejlepší defenzívu celé soutěže. Obrana Chrudimi si dostatečně nepokryla Filipa Buryana, který si s nabídnutou příležitostí poradil skvěle. Poslední slovo ale přece jen měla Chrudim, skvělé utkání podtrhl druhým gólem Brazilec Max, jenž upravil na konečných 6:1 pro ERA-PACK Chrudim.

 

SKP Ocel Třinec – FK ERA-PACK Chrudim 1:6 (0:2)

Branky: 32. Buryan – 5. Max (Felipe), 20. M. Mareš (Felipe), 22. M. Mareš (Slováček), 27. Przyczko (vla.), 30. R. Mareš (Max), 38. Max (Slováček)

SKP Ocel Třinec: Sikora – Mendrok (C), Samek, Buryan, Hudzieczek, Kantor, Baron, Opluštil, Przyczko, Kalfas, Blahut, Slavík, Sierota.

FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský – R. Mareš, M. Mareš, Max, P. Drozd, D. Drozd, Lukas, Ricardinho, Rešetár, Slováček, Felipe.

 

 

12.11.2016 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

VARTA futsal liga

Partner klubu