7. kolo CHANCE futsal liga
Sportovní hala Města Chrudim, 04.11.2016, 20:00
FK ERA-PACK Chrudim 4 : 1 (3 : 0) AC Sparta Praha
Branky:
4' Matěj Slováček , 18' Max , 20' Lukáš Rešetár , 26' Radim Záruba ,
Branky:
31' Jan Šafář ,

Soupiska domácí

Jméno BR AS ŽK ČK
Carlos
David Drozd
Pavel Drozd
Felipe
Tomáš Koudelka 2 kopačka asistence žlutá
Marek Lukas
Roman Mareš
Max 1 ball
Lukáš Rešetár 1 ball 1 kopačka asistence
Ricardinho
Matěj Slováček 1 ball
David Šimon
Radim Záruba 1 ball 1 kopačka asistence
Jakub Ždánský

Soupiska hosté

Jméno BR AS ŽK ČK
Anton Brunovský
Martin Doša
Radek Hanzlík
David Jošt
Jakub Kiliján
Jan Křemen 1 kopačka asistence
Matouš Kubelka
Martin Mareš
Miroslav Rott
Zdeněk Sláma
Jan Šafář 1 ball
Petr Tichý
Mário Vozár
Petr Zapletal

Sparta v Chrudimi kousala, tři body i přesto zůstávají doma


Sparta v Chrudimi kousala, tři body i přesto zůstávají doma
Pražská Sparta předvedla na chrudimské palubovce hodně nebojácný výkon, herně byla dvanáctinásobnému mistrovi vyrovnaným soupeřem, střelecky se jí ale nedařilo. Chrudimští v prvním poločase hned třikrát skórovali a tím jednoznačně nakročili k vítězství. Po brankách Slováčka, Maxe, Rešetára a Záruby vyhrál ERA-PACK poměrem 4:1 a upevnil si první místo v tabulce CHANCE Futsal ligy.


Domácí v prvních minutách podle očekávání diktovali tempo, kvalitně bránící Sparta však chrudimské futsalisty do vyložených příležitostí nepouštěla. Naopak plnou kupu povinností měl brankář Carlos, který si v prvním poločase připsal několik náročných a důležitých zákroků. První změna stavu přišla ve čtvrté minutě, kdy elegantní patičky Záruby využil k přesnému zakončení Matěj Slováček. Vstřelená branka Chrudimské povzbudila, ERA-PACK mohl zvýšit vedení z nohy Koudelky, ten ale prostor mezi třemi tyčemi z dobré pozice nezasáhl.

 

Dva smrtící údery, které v konečném součtu rozhodly o vítězství současného šampiona, přišly až v závěru první půle. Kapitán Lukáš Rešetár nejprve narazil na druhý gól Maxovi, následně vteřinu před sirénou z ostrého úhlu propasíroval balon za Vozárova záda a zvýšil tím na poločasových 3:0! Po přestávce se více na balonu držel sok z hlavního města, který kvalitní kombinací držel chrudimský výběr pod zámkem.

 

ERA-PACK spoléhal zejména na rychlé protiútoky, které přinášely před Vozárovou brankou slušné šance. Jednu z nich využilo duo Koudelka – Záruba, druhý jmenovaný v přečíslení dva na jednoho pouze zakončoval do odkryté branky. Za svůj sympatický výkon si Sparta Praha snížení zasloužila a dočkala se devět minut před koncem zápasu. Na konečných 4:1 upravil rychlou dorážkou Jan Šafář, o tři body a dobrou náladu Chrudimské nepřipravil. Po tříbodovém vítězství má východočeská Chrudim na čele tabulky před druhou Slavií dva body náskok a zápas s Hradcem Králové k dobru.

 

FK ERA-PACK Chrudim – AC Sparta Praha 4:1 (3:0)

Branky: 4. Slováček (Záruba), 18. Max (Rešetár), 20. Rešetár (Koudelka), 26. Záruba (Koudelka) – 31. Šafář.

FK ERA-PACK Chrudim: Carlos – Záruba, R. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Lukas, Ricardinho, Rešetár, Slováček, Felipe.

AC Sparta Praha: Vozár – Doša, Kubelka, Šafář, Brunovský, Sláma, Hanzlík, Tichý, Rott, Zapletal, Křemen, Kilián, Jošt.

 

 

05.11.2016 | autor: Petr Dejnožka | grafika: Ondřej Bartušek

Fotogalerie


info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info

VARTA futsal liga

Partner klubu