4.kolo CHANCE futsal liga
SH Lokomotiva Plzeň, 07.10.2016, 20:30
SK Interobal Plzeň 1 : 5 (0 : 3) FK ERA-PACK Chrudim
Branky:
37' Pavel Stejskal ,
Branky:
3' Tomáš Koudelka , 12' Felipe , 15' Radim Záruba , 22' Radim Záruba , 29' David Drozd ,

Soupiska domácí

Jméno BR AS ŽK ČK
Tomáš Abrham
Adam Forman
Jan Havel
Michal Holý
Marko Hudaček
Zdeněk Kasýk
Václav Koc žlutá
Václav Kubíček
Tomáš Landrgott 1 kopačka asistence
Pavel Mariánus
Pavel Stejskal 1 ball
Jiří Šíša
Michal Štrajt

Soupiska hosté

Jméno BR AS ŽK ČK
Carlos
Pavel Drozd
David Drozd 1 ball 1 kopačka asistence
Felipe 1 ball
Tomáš Koudelka 1 ball žlutá
Marek Lukas
Roman Mareš
Max
Lukáš Rešetár 1 kopačka asistence
Ricardinho
Matěj Slováček
Radim Záruba 2 ball 2 kopačka asistence
Jakub Ždánský

Chrudim zdolala Plzeň a dohnala Benago na čele. Zářil čtyřbodový Záruba


Chrudim zdolala Plzeň a dohnala Benago na čele. Zářil čtyřbodový Záruba
STATISTIKA - V CHANCE Futsal lize již není jediný tým, který by měl na svém kontě plný počet bodů. Benago před vlastními fanoušky pouze remizovalo s Hodonínem, čehož mohl využít chrudimský ERA-PACK. Svěřenci trenéra Felipe Condeho na svého soka v Plzni nastoupili, v prvním poločase si hladce vytvořili tříbrankový náskok a domů si nakonec odvezli vítězství 5:1. Nejvíce se na něm podílel Radim Záruba, který ke dvěma gólům přidal i dvě asistence.


Skóre se po rychlém chrudimském nástupu v Plzni měnilo již ve třetí minutě. Dobrou práci odvedl Radim Záruba, který vyslal na levou stranu Tomáše Koudelku, jemuž stačilo pouze trefit přesně k tyči. Chrudimští měli v úvodních minutách výrazně více ze hry, druhá branka tak zaslouženě přišla v minutě dvanácté. Dobře secvičená kombinace skončila po patičce Rešetára na noze Felipeho, který dokázal z první trefit přesně mezi tři tyče. Na koně Chrudimské dostala také plzeňská nedisciplinovanost, Interobal během pár minut nasbíral pět akumulovaných faulů, a tak se již od 13. minuty musel bránit bez jediného nedovoleného zákroku.

 

To se svěřencům trenéra Kučery nepovedlo, ERA-PACK tudíž dostal možnost kopat desetimetrový kop. Z první šance nejprve Radim Záruba napálil břevno, po dalším zákroku na Tomáše Koudelku ale stejný hráč reparát složil a ranou do šibenice stanovil skóre prvního poločasu na 0:3. Ve druhé půli přece jen Interobal směrem dopředu zabral a pravidelně se staral o práci pro Carlose, případně Jakuba Žďánského, který se do branky postavil na posledních šest minut.

 

V tu dobu již Chrudim vedla 5:0, o což se postaralo duo David Drozd – Radim Záruba. První jmenovaný nejprve pohlednou samostatnou akci připravil jednoduchý gól pro Radima Zárubu, ten to Davidu Drozdovi vrátil v polovině druhého poločasu, kdy mu připravil jeho premiérovou trefu v nejvyšší soutěži v dresu Chrudimi. O poslední tečku za výsledkem zápasu se postaral přece jen Interobal. Jakuba Žďánského chvíli před koncem prostřelil domácí Stejskal, porážku Plzně v poměru 1:5 ale neodvrátil. Díky zaváhání Benaga se Chrudim se Zručí usadila na čele tabulky se ziskem deseti bodů, nyní se ERA-PACK soustředí pouze a jenom na UEFA Futsal Cup!

 

SK Interobal Plzeň – FK ERA-PACK Chrudim 1:5 (0:3)
Branky: 38. Stejskal (Landrgott) – 3. Koudelka (Záruba), 12. Felipe (Rešetár), 16. Záruba (10 m kop), 23. Záruba (D. Drozd), 29. D. Drozd (Záruba)
SK Interobal Plzeň: Kubíček – Šíša, Koc, Kasýk, Štrajt, Stejskal, Abrham, Holý (C), Havel, Mariánus, Forman, Hudaček
FK ERA-PACK Chrudim: Carlos (Žďánský) – Záruba, Mareš R., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Lukas, Ricardinho, Rešetár (C), Slováček, Felipe

 

 

 

08.10.2016 | autor: Petr Dejnožka

Fotogalerie


info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info

VARTA futsal liga

Partner klubu