4.kolo CHANCE futsal liga
Branky:
37' Pavel Stejskal ,
Branky:
3' Tomáš Koudelka , 12' Felipe , 15' Radim Záruba , 22' Radim Záruba , 29' David Drozd ,

Soupiska domácí

Radim Záruba 2 ball 2 kopačka asistence
Jakub Ždánský

Chrudim zdolala Plzeň a dohnala Benago na čele. Zářil čtyřbodový Záruba

STATISTIKA - V CHANCE Futsal lize již není jediný tým, který by měl na svém kontě plný počet bodů. Benago před vlastními fanoušky pouze remizovalo s Hodonínem, čehož mohl využít chrudimský ERA-PACK. Svěřenci trenéra Felipe Condeho na svého soka v Plzni nastoupili, v prvním poločase si hladce vytvořili tříbrankový náskok a domů si nakonec odvezli vítězství 5:1. Nejvíce se na něm podílel Radim Záruba, který ke dvěma gólům přidal i dvě asistence.

Skóre se po rychlém chrudimském nástupu v Plzni měnilo již ve třetí minutě. Dobrou práci odvedl Radim Záruba, který vyslal na levou stranu Tomáše Koudelku, jemuž stačilo pouze trefit přesně k tyči. Chrudimští měli v úvodních minutách výrazně více ze hry, druhá branka tak zaslouženě přišla v minutě dvanácté. Dobře secvičená kombinace skončila po patičce Rešetára na noze Felipeho, který dokázal z první trefit přesně mezi tři tyče. Na koně Chrudimské dostala také plzeňská nedisciplinovanost, Interobal během pár minut nasbíral pět akumulovaných faulů, a tak se již od 13. minuty musel bránit bez jediného nedovoleného zákroku.

To se svěřencům trenéra Kučery nepovedlo, ERA-PACK tudíž dostal možnost kopat desetimetrový kop. Z první šance nejprve Radim Záruba napálil břevno, po dalším zákroku na Tomáše Koudelku ale stejný hráč reparát složil a ranou do šibenice stanovil skóre prvního poločasu na 0:3. Ve druhé půli přece jen Interobal směrem dopředu zabral a pravidelně se staral o práci pro Carlose, případně Jakuba Žďánského, který se do branky postavil na posledních šest minut.

V tu dobu již Chrudim vedla 5:0, o což se postaralo duo David Drozd – Radim Záruba. První jmenovaný nejprve pohlednou samostatnou akci připravil jednoduchý gól pro Radima Zárubu, ten to Davidu Drozdovi vrátil v polovině druhého poločasu, kdy mu připravil jeho premiérovou trefu v nejvyšší soutěži v dresu Chrudimi. O poslední tečku za výsledkem zápasu se postaral přece jen Interobal. Jakuba Žďánského chvíli před koncem prostřelil domácí Stejskal, porážku Plzně v poměru 1:5 ale neodvrátil. Díky zaváhání Benaga se Chrudim se Zručí usadila na čele tabulky se ziskem deseti bodů, nyní se ERA-PACK soustředí pouze a jenom na UEFA Futsal Cup!

SK Interobal Plzeň – FK ERA-PACK Chrudim 1:5 (0:3)
Branky: 38. Stejskal (Landrgott) – 3. Koudelka (Záruba), 12. Felipe (Rešetár), 16. Záruba (10 m kop), 23. Záruba (D. Drozd), 29. D. Drozd (Záruba)
SK Interobal Plzeň: Kubíček – Šíša, Koc, Kasýk, Štrajt, Stejskal, Abrham, Holý (C), Havel, Mariánus, Forman, Hudaček
FK ERA-PACK Chrudim: Carlos (Žďánský) – Záruba, Mareš R., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Lukas, Ricardinho, Rešetár (C), Slováček, Felipe