3. kolo UEFA Futsal Cup
ARENA Pardubice, 21.11.2014, 18:00
Araz Naxçivan 0 : 6 (0 : 3) FK ERA-PACK Chrudim
Branky:
Branky:
4' Alvarito , 7' Lukáš Rešetár , 16' Matěj Slováček , 25' Michal Mareš , 33' Rodrigo Taverna , 38' Felipe ,

Soupiska domácí

Jméno BR AS ŽK ČK
Laercio Buranello
Leonardo
Isa Atajev
Chataj Bachirov
Cesinha
Eduardo
Rajab Farajzade
Rizvan Farzalijev
Fineo žlutá
Ramiz Chovdarov

Soupiska hosté

Jméno BR AS ŽK ČK
Olinha
Jakub Ždánský
Alvarito 1 ball
Evandro
Felipe 1 ball
Zdeněk Chmelík
Kilmer
Tomáš Koudelka
Michal Mareš 1 ball
Max
Lukáš Rešetár 1 ball
Matěj Slováček 1 ball
Rodrigo Taverna 1 ball

Šest branek a nula vzadu! ERA-PACK na závěr smetl Araz


Šest branek a nula vzadu! ERA-PACK na závěr smetl Araz
VIDEO + FOTOGALERIE - Chrudimští fanoušci si v závěrečný den přišli v Pardubicích na své! Domácí ERA-PACK totiž doslova smetl nasazeného favorita z Ázerbajdžánu v poměru 6:0! Zejména těší čisté konto brankářů Olinhy a Žďánského a také fakt, že se o všech šest branek postaralo šest jiných hráčů. Chrudim tak končí v tabulce Elite round UEFA Futsal Cupu na druhé pozici za postupující Dinou.


Araz Naxcivan nastoupil do závěrečného střetnutí, které již na postupující Moskvě nemohlo nic změnit, bez dvou brazilských posil – Alexandreho a Alemaa. I tato skutečnost nahrála bezchybnému startu Chrudimi do utkání. Již ve čtvrté minutě totiž z první poslal Alvarito míč o nohu bránícího hráče do sítě, čímž poprvé rozradostnil chrudimské fandy – 0:1! O mnoho veseleji bylo o další tři minuty později, kdy šťastné branky dosáhl Lukáš Rešetár! Jeho aktivní napadání přineslo nepřesný odkop brankáře Buranella právě do chrudimského kapitána, od něhož se míč odrazil až za brankovou čáru – 0:2!

 

Tříbrankový poločasový rozdíl nakonec stanovil Matěj Slováček, který zakončil do prázdné branky milimetrový pas Michala Mareše – 0:3! Do druhé půle poslal trenér Daniel mezi tři tyče místo Olinhy Jakuba Žďánského, který se hned v úvodu několikrát zapotil při power-play soupeře z Ázerbajdžánu. Hra bez brankáře se však Arazu nevyplatila, bez brazilských hráčů se vytratilo potřebné nebezpečí. Navíc ve 25. minutě upravil po ztrátě přes celé hřiště na 4:0 Michal Mareš.

 

Chrudimští fanoušci i hráči si utkání velmi užívali a v závěrečných deseti minutách si ještě dvakrát zakřičeli gól. Nejprve se po dobré práci Matěje Slováčka z ostrého úhlu prosadil Rodrigo, na konečných 6:0 upravil po průniku Tomáše Koudelky Brazilec Felipe. Chrudim tak se skóre 8:4 a šesti body končí na druhém místě za postupující Dinou, Slov-Matic Bratislava si domů odváží příčku třetí. Největším překvapením je však čtvrtá příčka Arazu, který z východu Čech odcestoval bez bodu.

 

 

Araz Naxçivan – FK ERA-PACK Chrudim 0:6 (0:3)

Branky: 4. Alvarito, 7. Rešetár, 16. Slováček, 25. Mareš M., 33. Rodrigo, 38. Felipe

Araz Naxçivan: Buranello – Cesinha, Farzalijev (C), Chovdarov, Farajzada – Ataljev, Eduardo, Baghirov, De Araujo

FK ERA-PACK Chrudim: Olinha (21. Žďánský) – Alvarito, Felipe, Max, Slováček – M. Mareš, Evandro, Rodrigo, Koudelka, Chmelík, Kilmer, Rešetár (C).

 

 

22.11.2014 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

Fotogalerie


info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info info

VARTA generální partner VARTA futsal ligy

Partner klubu