Historie

 Založení klubu
31.3. 1991 pod názvem FC Rváčov
Pod tímto názvem jsme získali i první místo v turnaji "O ŠTÍT MĚSTA HLINSKA". 
15.10.1991 se klub přejmenoval na 1. FC NADORAZ Rváčov.

 

Soutěžní ročník 1991/1992
V této sezóně hrálo mužstvo 1. okresní ligu malého fotbalu okresu Chrudim. Na konci byl postup do župního přeboru - skupina JIH Východních Čech.

 

Soutěžní ročník 1992/1993 
Sezóna nedopadla pro náš celek dobře. Obsadili jsme sice 4. místo ze šesti celků, dva celky ze soutěže odstoupily. Přesto se ale náš celek mohl radovat, měli jsme zajištěnou účast v nové 16-ti členné elitě Východních Čech - 3. lize.

 

Soutěžní ročník 1993/1994
Mezi 16 celky 3. ligy jsme se rozhodně neztratili, o čemž svědčí 6. místo v tomto ročníku. 

 

Soutěžní ročník 1994/1995
3. liga se zkvalitnila a i to byla jedna z příčin, že jsme se v konečné tabulce propadli o tři místa a skončili jsme tak na 9. místě. 

 

Soutěžní ročník 1995/1996
Tato sezóna v 3. lize se našemu celku nevyvedla. Několik turnajů jsme hráli nekompletní, navíc se přidala zranění a zachraňovali jsme se až posledním turnajem. Unikli jsme i nepříjemné play-out (baráž), ale i tak byla 12. příčka nejhorším umístěním v naší historii klubu. 

 

Soutěžní ročník 1996/1997
V této sezóně jsme již neponechali nic náhodě a umístili jsme se na 5. místě v 3. lize za účasti 16 celků VČ oblasti. Navíc jsme pomáhali prvoligovému mužstvu FC DEKORA Hlinsko hostováním brankáře Aleše Melouna. V závěru sezóny jsme si vyměnili soutěže s NEMESISEM Hradec Králové a zajistili si tak účast ve 2. celostátní lize "VÝCHOD" v soutěžním ročníku 1997/1998 !!!

 

Soutěžní ročník 1997/1998
Ve svém premiérovém účinkování v 2. celostátní lize "VÝCHOD" jsme skončili v konečné tabulce na 6. místě, když se nám podařilo předstihnout rivala z Hlinska FC DEKORU o dvě příčky. K aktivům uplynulé sezóny patří i třetí místo na NADORAZ CUPu "98" a čtvrté místo na AC CUPu "98".

 

Soutěžní ročník 1998/1999 
Před začátkem tohoto soutěžního ročníku jsme se přejmenovali na FK GEODET Rváčov. Druhý rok v 2. celostátní lize "VÝCHOD" jsme absolvovali bez větších problémů a celkově z toho bylo 7. místo. Zúčastnili jsme se jednoho turnaje okresního charakteru a v silně kombinované sestavě jsme obsadili třetí místo. 

 

Soutěžní ročník 1999/2000
"A" mužstvo - třetí rok v 2. celostátní lize "VÝCHOD" jsme se umístili na 5. místě. Úkolem bylo stabilizovat kádr. Mužstvo jsme posílili o Ondru Kumpána. Zúčastnili jsme se jednoho turnaje bez výraznějšího úspěchu.
"B" mužstvo - zvítězilo v okresním přeboru. 

 

Soutěžní ročník 2000/2001 
"A" mužstvo - jeden z nejdůležitějších okamžiků v historii klubu - došlo ke změně názvu na FK ERA-PACK Chrudim, získali jsme generálního partnera společnosti ERA-PACK s.r.o. a domácí mistrovská utkání jsme hráli ve sportovní hale TJ Sokol Chrudim. V konečné tabulce jsme se umístili v první polovině tabulky na 7. místě.
"B" mužstvo - opět vyhrálo okresní přebor. 

 

Soutěžní ročník 2001/2002 
"A" mužstvo - do soutěže jsme šli s cílem pokusit se vyhrát 2. celostátní ligu "VÝCHOD" a završit tak desetiletí postupem do nejvyšší soutěže 1. celostátní ligy. V konečné tabulce jsme se umístili na 1. místě a cíl - postup do l. celostátní ligy - splnili.
"B" mužstvo - obsadilo v okresním přeboru 3. místo. 

 

Soutěžní ročník 2002/2003
"A" mužstvo - jako nováček 1. celostátní ligy jsme si vytyčili úkol - umístit se na nesestupové příčce. Po základní části soutěže jsme skončili na 4. místě a postoupili do play-off. Také výhra v mezinárodním turnaji MIZUNO CUPu v Hradci Králové za účasti 16-ti družstev se rozhodně nečekala, ale zároveň dodala zdravé sebevědomí do již jistého play-off. Ve čtvrtfinále jsme porazili BENAGO Praha 2:1 na zápasy. V semifinále jsme prohráli s 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto 0:2 na zápasy. V celkovém hodnocení jsme skončili na 3. místě a získali tak první medaili v historii klubu. Potěšil i zájem o naše hráče od reprezentačních trenérů a jejich účast jak na reprezentačních soustředěních, tak i v mezistátních zápasech.
"B" mužstvo - skončilo na druhém místě v okresním přeboru.

 

Soutěžní ročník 2003/2004 
"A" mužstvo - v letošní sezóně jsme dosáhli historický úspěch - stali jsme se poprvé mistry ČR !!! Po základní části jsme skončili na 8. místě. Ve čtvrtfinále play-off jsme porazili MEGAS Frenštát p. R. (vítěz základní části) 2:1 na zápasy, semifinále play-off jsme přehráli 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto (po základní části druhý) také 2:1 na zápasy. Ve finále jsme zvítězili i nad reprezentanty nabitým CC Jistebníkem po velikém boji a v zápasech důstojných finále (v Jistebníku po prodloužení, doma až na penalty) 2:0 na zápasy. 
 
V tomto soutěžním ročníku došlo k založení fans klubu FK ERA-PACK.
 
"B" mužstvo - skončilo v okresním přeboru na 5. místě.

 

Soutěžní ročník 2004/2005 
"A" mužstvo získalo 2. titul mistra ČR ve futsale, ve finále play-off jsme vyhráli nad týmem HELAS Brno   2:1 na zápasy. (1:3 v prodloužení, 6:2, 5:2 ), když v základní časti jsme skončili na  5.místě. 


Nejlepším hráčem play-off byl vyhlášen Petr Vladyka.


ERA-PACK získal i vítězství v Poháru ČMFS ve futsale, když ve finále porazilo mužstvo FK VIKTORIA Žižkov 3:1.

 

Tato sezóna nám tím přinesla další historický okamžik v činnosti klubu. Získali jsme velice uznávaný "DOUBLE" (mužstvo vyhrálo titul mistra ČR a zvítězilo v Poháru ČMFS v jednom   soutěžním ročníku).


Poprvé v historii jsme se zúčastnili FUTSAL CUPu ( Pohár mistrů evropských zemí), dokonce nám bylo přiděleno pořádání základní skupiny v Heřmanově Městci, kam byla   nalosována družstva: Sporting Clube de Portugal (Portugalsko) ,  FC Camelot Chisinau (Moldávie), FC Politekhnik Jerevan (Arménie), FK ERA-PACK Chrudim. V rozhodujícím utkání o postup mezi nejlepších 8 evropských týmů jsme prohráli s týmem Sporting de Clube de Portugal 2:3. Předchozí dvě utkání jsme  vyhráli s FC Camelot Chisinau 2:1 a s FC Politekhnik Jerevan 3:2. 

V tomto soutěžním ročníku jsme založili 2 mládežnická družstva (U-18 a U-15), která měla automaticky zajištěný start v 1. celostátní lize futsalu U-18 a U-15.


"B" mužstvo - znovu získal titul přeborníka okresu Chrudim.

 

V tomto soutěžním ročníku jsme založili 2 mládežnická družstva (U-18 a U-15), která měla automaticky zajištěný start v 1. celostátní lize futsalu U-18 a U-15.

U-18 - skončilo na 5. místě základní skupiny.
U-15 - skončilo na 6. místě základní skupiny.

 

Soutěžní ročník 2005 /2006
"A" mužstvo obsadilo 3. místo v ČR ve futsale, v semifinále play-off jsme prohráli s mužstvem MIKESKA Ostrava 1:2 na zápasy. (2:1, 2:3 v prodloužení, 3:4), když v základní časti jsme skončili na 2. místě. Podruhé jsme se zúčastnili UEFA FUTSAL CUPu (Pohár mistrů evropských zemí), opět nám bylo přiděleno pořádání základní skupiny, v ČEZ Aréně Pardubic, kam byla nalosována družstva: SC Piccadilly Varna (Bulharsko), F.S. Cap de Carrer (Andora), MFK Dinamo Moskva (Rusko), FK ERA-PACK Chrudim. V rozhodujícím utkání o postup mezi nejleších 8 evropských týmů jsme prohráli s týmem MFK Dinamo Moskva 0:6. Předchozí dvě utkání jsme hráli s SC Piccadilly Varna 4:4 a s F.S. Cap de Carrer 3:2.


"B" mužstvo - znovu získal titul přeborníka okresu Chrudim.
"C" mužstvo - vyhrálo rovněž svoji soutěž v 2.třídě okresu Chrudim a postoupilo do 1. třídy okresu Chrudim.


U-18 - skončilo na 5. místě základní skupiny.
U-15 - skončilo na 4. místě základní skupiny.


Soutěžní ročník 2006/2007
"A" mužstvo - získalo 3. titul mistra ČR ve futsale, ve finále play-off jsme vyhráli nad CC R.MROČEK   LKW Jistebník 3:1 na zápasy. (5:2, 6:7, 4:2, 3:1 ), když v základní časti jsme skončili   na 3. místě. 

Petr Popelka získal trofej pro nejlepšího hráče play-off.

 

Mužstvo posílili: Petr Hoffmann, Radek Mikan, David Velinský,(všichni Nejzbach Vysoké Mýto), Roman Mareš, Michal Mareš (oba Pramen Havlíčkův Brod).

 

Reprezentanti ČR: Petr Hoffmann, Tomáš Meller, Radek Mikan, Pavel Formánek, Michal Mareš, Roman Mareš, Marek Ryba.
Reprezentanti ČR do 21 let: Jakub Vágner, Jan Lištván, Jakub Žďánský.

 

"B" mužstvo - obhájilo titul přeborníka okresu Chrudim bez ztráty bodu.
U-18 - získalo stříbrné medaile, když ve finále prohrálo s týmem ECO Investment Praha (2:5). Do finálové skupiny jsme postoupili z druhého místa základní skupiny.
U-16 - skončilo na 3. místě základní skupiny, když k postupu do finálové skupiny scházel jeden bod. 

 

Soutěžní ročník 2007/2008
"A" mužstvo  získalo 4. titul Mistra ČR ve futsalu, ve finále play-off jsme vyhráli nad Eco Investmentem Praha 3:1 na zápasy. (3:4, 3:1, 8:2, 4:2), když v základní časti jsme skončili na 2. místě.


Roman Mareš získal trofej pro nejlepšího hráče play-off.


Potřetí jsme se zúčastnili UEFA FUTSAL CUPu (Pohár mistrů evropských zemí), opět nám bylo přiděleno pořádání základní skupiny - MAIN ROUND, na Zimním stadionu v Chrudimi, kam byla nalosována družstva: Ilves FS Tampere (Finsko), MFK Marbo Beograd (Srbsko), Skövde AIK (Švédsko), FK ERA-PACK Chrudim. Po výsledcích 6:3 (Ilves Tampere), 7:3 (Skövde AIK), 4:1 (Marbo Beograd) jsme bez ztráty bodu postoupili do čtvrtfinálové skupiny - ELITE ROUND. Bylo nám opět přiděleno pořadatelství na Zimním stadionu v Chrudim, do skupiny byla nalosována mužstva: Slov- matic Fofo Bratislava (Slovensko), Kairat Almaty (Kazachstán), Futsal Topsport Antwerpen (Belgie), FK ERA-PACK Chrudim. Po výsledcích 3:1 (Futsal Topsport Antwerpen), 5:1 (Slov-matic Fofo Bratislava) jsme hráli rozhodující utkání s Kairatem Almaty o postup do Final Four UEFA FUTSAL Cupu. V utkání ve kterém jsme dlouho vedli, jsme nakonec prohráli 4:5, přičemž k postupu mezi 4 nejlepší celky Evropy nám stačila remíza.

 

Zúčastnili jsme se těchto mezinárodních turnajů:
RAKOUSKO, Stockerau - 4. wettpuknt.com - 15. - 23. prosince 2007
V konkurenci 80 týmů (z Rakouska, Maďarska, Slovinska, Polska, Chorvatska, Srbska, Holandska, Belgie a České republiky) jsme skončili na 5.-8. místě. Pozdějším vítězem se stal náš soupeř ze skupiny slovinský celek Hanlo Fertighaus.
NĚMECKO, Hamburg - Schweinske CUP - 4. - 5. ledna 2008
Halového turnaje se zúčastnilo 8 fotbalových týmů (VfL Wolfsburg, USC Paloma, Cashpoint SC Rheindorf Altach, VfB Lübeck, SC Rheindorf Altach, Trelleborg FF, Fredrikstad FK, Victoria SC, FC St Pauli a 2 futsalové týmy (reprezentační tým Chorvatska, který celý turnaj vyhrál a FK ERA-PACK Chrudim). Po vítězství v základní skupině jsme v semifinále prohráli s bundesligovým VfL Wolfsburg 1:5. V zápase o 3. místo jsme porazili švédský Trelleborg FF 1:2 a získali bronzové medaile.


Česká republika, Brno - GIGA SPORT - 26. - 27. ledna 2008 
Zahraniční účastníci ze Slovenska, Rakouska, Norska, Anglie a Slovinska změřili síly se špičkou českého futsalu. FK ERA-PACK vyhrál svoji skupinu, ve čtrvtfinálové skupině jsme skončili na druhém místě. V semifinále jsme hráli s Nejzbachem Vysoké Mýto a po vítězství 2:0 nás ve finále čekal Eco Investment Praha, který jsme přehráli 5:3 a stali se vítězi tohoto turnaje.

 

Hostování: Michal Mareš (Pramen Havlíčkův Brod) - Main Round UEFA FUTSAL CUPu, Elite Round UEFA FUTSAL CUPu, play-off 1.futsal ligy, Tomáš Sluka (CC LKW R.Mroček Jistebník) - Elite Round UEFA FUTSAL CUPu, Tomáš Šnobl (Pramen Havlíčkův Brod) - Main Round UEFA FUTSAL CUPu.


Reprezentace ČR: Roman Mareš, Tomáš Meller, Radek Mikan, Pavel Formánek, Marek Kopecký, Petr Vladyka.
Reprezentace ČR do 21 let: Jakub Vágner, Jan Lištván.

"B" mužstvo - skončilo na 1. místě v krajském přeboru, postup do divize.
"C" mužstvo - skončilo na 3. místě ve 2. třídě Chrudimska.

U-18 - získalo stříbrné medaile v 1. futsalové lize, když ve finále Final Four prohrálo s týmem Indoss Plzeň (3:7). Do Final Four jsme postoupili z druhého místa základní skupiny.

U-16 - skončilo na 4. místě v 1. futsaliové lize, když v utkání o 3. místo Final Four prohrálo s týmem CC LKW R. Mroček Jistebník (6:7 po penaltách). Do finálové skupiny jsme postoupili z druhého místa základní skupiny.

 

Soutěžní ročník 2008/2009  - NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ROČNÍK V HISTORII KLUBU

"A" mužstvo získalo 5. titul Mistra ČR ve futsalu, ve finále play-off jsme vyhráli nad Eco Investmentem Praha 3:0 na zápasy (8:1, 6:0, 4:3) a dosáhli tak Zlatého Hattricku, když v základní části jsme skončili 1. místě bez ztráty jediného bodu.

 

Tomáš Bouška získal trofej pro nejlepšího hráče play-off.


Počtvrté jsme se zúčastnili UEFA FUTSAL CUPu (Pohár mistrů evropských zemí,), opět nám bylo přiděleno pořádání základní skupiny - MAIN ROUND, na Zimním stadionu v Chrudimi, kam byla nalosována družstva: Hapoel Ironi Rishon Lezion (Izrael), FK Nautara Kaunas (Litva), Iberia 2003 Tbilisi (Gruzie), FK ERA-PACK Chrudim.
Po výsledcích 2:2 (Hapoel Rishon), 6:1 (Nautara Kaunas), 6:3 (Iberia Tbilisi) jsme se sedmi body postoupili do čtvrtfinálové skupiny - ELITE ROUND. Poprvé v historii jsme zajížděli na půdu soupeře, a to belgického Charleroi - Spiroudome Arena, kam byla nalosována mužstva: Action 21 Charleroi (Belgie), Kairat Almaty (Kazachstán), KMN Gorica (Slovinsko), FK ERA-PACK Chrudim. Po výsledcích 2:4 (Kairat Almaty), 2:4 (Action Charleroi) a 8:2 (Gorica) jsme skončili na 3. místě ve skupině. Do Final Four se nakonec kvalifikoval Kairat Almaty.

Hostování: Michal Mareš (Pramen Havlíčkův Brod) - Main Round UEFA FUTSAL CUPu, Elite Round UEFA FUTSAL CUPu, play-off 1.futsal ligy, Radovan Kroulík (Nejzbach Vysoké Mýto) - celá sezóna
Příchody: Tomáš Sluka (CC Jistebník), Lukáš Rešetár (MNK Split), Tomáš Bouška (Arsenal Hlinsko)
Odchody na hostování: Pavel Formánek, Tomáš Linhart, Jakub Vágner, Tomáš Vácha (všichni Nejzbach Vysoké Mýto), Matěj Slováček, Tomáš Koudelka (oba Torf Pardubice), Jan Lištván, Martin Pudil (Pramen Havlíčkův Brod).


Reprezentace ČR: Roman Mareš, Tomáš Meller, Lukáš Rešetár, Tomáš Sluka, Marek Kopecký, Tomáš Bouška.
Reprezentace ČR do 21 let: Jakub Vágner, Matěj Slováček, Tomáš Koudelka.
Reprezentace ČR do 19 let: Tomáš Beneš, Lukáš Kopecký, Michal Mareš.


"B" mužstvo - skončilo na 5. místě v Divizi D 

"C" mužstvo - skončilo na 6. místě ve 2. třídě Chrudimska

U-18 - mužstvo získalo titul Mistra ČR v 1.futsal lize juniorů, když ve finále Final Four porazilo pořádající Tango Brno 4:3 po penaltovém rozstřelu (5:4). Předtím jsme v semifinále zdolali Mikesku Ostrava 2:1. Do Final Four jsme postoupili z prvního místa základní skupiny.

U-16 - mužstvo získalo titul Mistra ČR v 1.futsal lize juniorů, když ve finále Final Four porazilo Indoss Plzeň 4:2. Předtím jsme v semifinále zdolali CC Jistebník 5:1. Do Final Four jsme postoupili z prvního místa základní skupiny.

 

Soutěžní ročník 2009/2010

"A" mužstvo získalo 6. titul Mistra ČR ve futsalu, ve finále play-off jsme vyhráli nad mužstvem FC Balticflora Teplice 3:2 na zápasy (1:4, 5:0, 5:3, 3:4, 4:2) a získali tak čtvrtý titul v řadě, když v základní části soutěže jsme skončili 1. místě bez prohry se ztrátou 2 bodů za 1 remízu s FC Tango Brno.

Popáté jsme se zúčastnili UEFA FUTSAL CUPu (obdoba Ligy mistrů ve fotbale), opět nám bylo přiděleno pořádání základní skupiny - MAIN ROUND, na Zimním stadionu v Chrudimi, kam byla nalosována družstva: Hurtap Leczyca (Polsko), FK Nautara Kaunas (Litva), FK Nikars Riga (Lotyšsko), FK ERA-PACK Chrudim. Po výsledcích 10:1 (FK Nikars Riga), 8:1 (FK Nautara Kaunas), 5:3 (Hurtap Leczyca) jsme s plným ziskem 9 bodů postoupili z prvního místa do čtvrtfinálové skupiny - ELITE ROUND. Podruhé v historii nám bylo přiděleno pořádání čtvrtfinálové skupiny, a to v Pardubicích - ČEZ Arena, kam byla nalosována mužstva: Interviú Madrid FS (Španělsko), FC Taim Lvov (Ukrajina), KMN Puntar Tolmin (Slovinsko), FK ERA-PACK Chrudim. Po výsledcích 2:4 (FC Taim Lvov), 4:3 (KMN Puntar Tolmin) a 1:5 (Interviú Madrid FS) jsme skončili na 3. místě skupiny. Do Final Four se nakonec kvalifikoval španělský Interviú Madrid FS.

Vyhráli jsme Mitropa Cup (Pohár vítězů pohárů středoevropských zemí), ve kterém nám bylo přiděleno pořadatelství na Zimní stadion v Chrudimi. V prvním semifinálovém utkání jsme se střetli s rakouským mužstvem Stella Rossa Vídeň a po divokém vítězství 8:5 jsme si zajistili finálovou účast. Tam se překvapivě probojoval maďarský celek Colorspectrum Aramis, když v semifinále zdolal RCS Košice. Ve finále jsme jednoznačným vítězstvím 8:1 zvítězili nad Colorspectrum Aramis a získali další významnou trofej.

Zúčastnili jsme se těchto mezinárodních turnajů:
Slovenská republika, Hlohovec - Victory Makro Cup - 22. - 23. srpna 2009
Všechny tři utkání v základní jsme vyhráli (4:0 Tango Brno, 8:0 Pinerola Bratislava, 4:0 Pogoň 04 Štětín) a postoupili z prvního místa do finále turnaje. Ve finále jsme porazili mužstvo Nova Katowice 4:2 a připsali si vítězství na tomto mezinárodním turnaji. 

 

Česká republika, Teplice - GreenBall Cup - 6. - 9. srpna 2009 
Ve skupině jsme se střeli se Šachťorem Doněck (1:3), PMFK Sibirjak Novosibirsk (0:4), Nova Katowice (4:3) a v utkání o 5. a 6. místo jsme zdolali domácí celek FC Balticflora Teplice 5:4.


NĚMECKO, Hamburg - SCHWEINSKE CUP - 2. - 3. ledna 2010
Halového turnaje se zúčastnilo 8 týmů (FC St. Pauli, Rot Weiss Ahlen, Esbjerg fB, KSV Holstein Kiel, Nico Hoogma´s friends, Halový mistr Hamburku, Arka Gdynia a FK ERA-PACK Chrudim). Po úvodním vítězství nad mužstvem Nico Hoogman´s friends jsme ve druhém utkání ztratili nadějné dvoubrankové vedení a remizovali 3:3 s FC St. Pauli, v posledním utkání nám stačila k postupu do semifinále remíza, přesto jsme v posledních vteřinách inkasovali branku a podlehli 3:4 mužstvu Rot Weiss Ahlen a ze skupiny nepostoupili.


Česká republika, Brno - HUMMEL CUP 2010 - 16. - 17. ledna 2010 
Zahraniční účastníci ze Slovenska, Rakouska, Norska, Anglie a Slovinska změřili síly se špičkou českého futsalu. FK ERA-PACK vyhrál svoji skupinu, ve črvtfinálové skupině jsme skončili na druhém místě. V semifinále jsme hráli s Nejzbachem Vysoké Mýto a po vítězství 2:0 nás ve finále čekal Eco Investment Praha, který jsme přehráli 5:3 a stali se vítězi tohoto turnaje.

Nové posily - Cacau (Kairat Alma-Ata), Max (Sao Lucas), Pica Pau (Kairat Alma-Ata).
Příchody - hostování: Michal Mareš (Pramen Havlíčkův Brod) - Main Round UEFA FUTSAL CUPu, Elite Round UEFA FUTSAL CUPu, play-off 1.futsal ligy, Radovan Kroulík (Nejzbach Vysoké Mýto) - celá sezóna.
Odchody - hostování: Pavel Formánek, Jan Lištván, Jakub Vágner, Tomáš Vácha.
(všichni Nejzbach Vysoké Mýto), Matěj Slováček, Tomáš Koudelka, Aleš Melechovský, Václav Sklenář (všichni Torf Pardubice), Tomáš Linhart (Kajot Helas Brno), Jakub Žďánský (FC Tango Brno), Lukáš Kopecký, Michal Mareš ml. (Pramen Havlíčkův Brod).Reprezentace ČR: Tomáš Meller, Lukáš Rešetár, Marek Kopecký, Radovan Kroulík, Jakub Žďánský.
Reprezentace ČR do 21 let: Matěj Slováček, Tomáš Koudelka, Tomáš Beneš.
Reprezentace ČR do 19 let: Lukáš Kopecký, Tomáš Vymetal, David Holec."B" mužstvo - skončilo na 5. místě v Divizi D.
"C" mužstvo - skončilo na 1. místě ve 2. třídě Chrudimska.U-18 - mužstvo získalo bronzové medaile, když v utkání o 3.místo ve Final Four porazilo pořádající FC Torf Pardubice 6:4. Předtím jsme v semifinále podlehli mužstvu SK Olympik Mělník 5:6. Do Final Four jsme postoupili z druhého místa základní skupiny.

U-16 - mužstvo se neprobojovalo do závěrečných bojů o titul Mistra ČR. Skončilo na 6.místě základní skupiny.

 

Soutěžní ročník 2010/2011
A‑tým získal 7. titul Mistra ČR ve futsalu. Ve finále play‑off Jetbull Futsal ligy vyhrál nad mužstvem FC Balticflora Teplice 3:1na zápasy (5:3, 5:4, 4:5, 8:3) a získal tak pátý titul v řadě, když v základní části soutěže skončil na 1. místě. Jediné 3 body ztratil po kontumaci utkání za neoprávněný start hráče v zápase s TORFem Pardubice. Pošesté se účastníme UEFA Futsal Cupu (obdoba Ligy mistrů ve fotbale), pořádáme základní skupinu – Main round, na Zimním stadionu v Chrudimi. Střetli jsme se s Iberia Star Tbilisi (Gruzie), FC Mapid Minsk (Bělorusko), Györ ETO FC (Maďarsko). Po výsledcích 6:2 (FC Mapid Minsk), 5:3 (Györ ETO FC), 0:5 (Iberia Star Tbilisi) jsme se ziskem 6 bodů postoupili z druhého místa do čtvrtfinálové skupiny – Elite round. V této části soutěže jsme byli nalosováni do skupiny, která se hrála v portugalském Lisabonu a potkali se v ní týmy El Pozo Murcia (Španělsko), City US Târgu Mureş (Rumunsko), Sporting Clube de Portugal (Portugalsko) a FK ERA‑PACK Chrudim. Po výsledcích 4:4 (Sporting Clube de Portugal), 1:3 (El Pozo Murcia) a 7:5 (City US Târgu Mureş) jsme skončili na 3. místě skupiny. Do Final Four nakonec postoupil domácí Sporting Clube de Portugal.

Vyhráli jsme Mitropa Cup 2010 (Pohár vítězů pohárů středoevropských zemí), ve kterém nám bylo přiděleno pořadatelství na Zimní stadion v Chrudimi. V semifinálovém utkání jsme se střetli se slovenským mužstvem MIMA Divus Trnava a po vítězství 10:2 si zajistili finálovou účast. Tam se probojoval maďarský celek Üllö FC Csö‑Montage, když v druhém semifinále zdolal rakouský Allstars Wiener Neustadt. Ve finále jsme přehráli tým Üllö FC Csö‑Montage jednoznačným poměrem (11:1).

Tato sezóna nám přinesla další „DOUBLE“, když jsme ve finále Poháru ČMFS porazili 7:3 FC Balticfloru Teplice. 

 

Zúčastnili jsme se těchto mezinárodních turnajů:
SLOVENSKÁ REPUBLIKA, Trnava – Victory Makro Cup 2010 – 21.‑22. srpna 2010

Obě utkání v základní skupině jsme vyhráli (5:1 BTS Rekord Bielsko‑Biala, 8:1 FK P.K.P. Košice) a postoupili z prvního místa do semifinále turnaje. V něm znovu porážíme mužstvo FK P.K.P. Košice, tentokrát 11:1a postupujeme tak do finále. Tam zdoláváme maďarský tým MVFC Berettyóújfalu 6:2 a obhajujeme tak vítězství na tomto mezinárodním turnaji z roku 2009.


ČESKÁ REPUBLIKA, Brno – HUMMEL CUP 2011 – 22.‑23. ledna 2011.

Zahraniční účastníci ze Slovenska, Francie, Rakouska a Chorvatska změřili síly se špičkou českého futsalu. FK ERA‑PACK Chrudim skončil v základní i čtvrtfinálové skupině na prvním místě. V semifinále jsme porazili reprezentaci ČR U-21 5:1 a v boji o 1. místo na nás ve finále čekalo Benago Zruč nad Sázavou. Po výhře 7:0 se radujeme z dalšího turnajového vítězství.


Příchody – hostování: Michal Mareš (Pramen Havlíčkův Brod) – celá sezóna, Radovan Kroulík (Nejzbach Vysoké Mýto) – celá sezóna, Sidney (Kairat Alma‑Ata) – play off Jetbull Futsal ligy.
Příchody přestup: Dentinho, Douglas.

Odchody – hostování: Pavel Formánek, Jan Lištván, Jakub Vágner, Tomáš Vácha, Tomáš Beneš (všichni Nejzbach Vysoké Mýto), Matěj Slováček, Tomáš Koudelka, Aleš Melechovský, Václav Sklenář (všichni Torf Pardubice).

Odchody – přestup: Marek Kopecký (Bohemians 1905).

 

Reprezentanti ČR: Lukáš Rešetár, Roman Mareš, Michal Mareš, Jakub Žďánský, Tomáš Koudelka, Tomáš Vácha
Reprezentace ČR do 21 let: Matěj Slováček, Tomáš Koudelka, Tomáš Beneš, Lukáš Kopecký
Reprezentace ČR do 19 let: Marián Dobrovolný, Jakub Kříž, Tomáš Vymetal


B‑tým – 13. místo v Divizi D

 

C-tým – 1. místo v 1. třídě Chrudimska

 

U-18 – mužstvo získalo bronzové medaile, když v utkání o 3. místo ve Final Four porazilo CC Jistebník 3:1. Předtím jsme v semifinále podlehli mužstvu SK Olympik Mělník 1:0. Do závěrečných bojů jsme postoupili z druhého místa základní skupiny.


U-16 – mužstvo se neprobojovalo do závěrečných bojů o titul Mistra ČR. Skončilo na 7. místě základní skupiny.

 

Soutěžní rok 2011/2012
A‑tým získal 8. titul Mistra ČR ve futsalu. Ve finále play‑off Chance Futsal ligy jsme vyhráli nad mužstvem Bohemians 1905 3:1 na zápasy (6:1, 5:6, 9:1, 8:2) a získali tak šestý titul v řadě. V základní části soutěže jsme skončili na 1. místě. Jediné 2 body jsme ztratili v podzimním zápase s TORFem Pardubice. Před sezónou UEFA zveřejnila žebříček nasazení klubů pro UEFA Futsal Cup, FK ERA‑PACK Chrudim se nacházel na vynikajícím 7. místě. Začátek ročníku přinesl start na UEFA Futsal Cupu v Poznani a postup. Ten však nebyl zadarmo, po těžkých bojích s Vegakameratene (6:2), belgickým Chatelineau (prohra 2:4) a polskou Akademií Pniewy (5:2) si tým vybojoval postup z druhé pozice. Říjnový los poslal FK ERA‑PACK Chrudim v další části evropské soutěže do španělské Barcelony, kde se měl utkat s domácím týmem, ázerbájdžánským Arazem Naxcivan a nizozemským Eindhovenem.


Vedení FK ERA‑PACKu Chrudim se podařilo pro fanoušky zajistit na programu ČT4 přímý přenos z utkání UEFA Futsal Cupu proti FC Barcelona, který podle pozdějších informací sledovalo 145.000 diváků.


Ve zmíněném utkání sice FK ERA‑PACK Chrudim favoritovi celé soutěže podlehl 0:6, ale ostudu neudělal. Den poté porazil čtvrtý tým Evropy Araz Naxcivan 4:3, poté bohužel podlehl ve smolném utkání Eindhovenu 0:3 a do vysněné Final Four bohužel nepostoupil.

 

Futsalistou roku 2011 se stal Roman Mareš.

Talent roku 2011získal Matěj Slováček.

 

Počtvrté za sebou a celkově popáté vyhráli futsalisté FK ERA‑PACKu Chrudim Pohár FAČR. Ve finále rozstříleli nečekaně vysoko Bohemians 1905 – 2:8. 

Na začátku února jsme potřetí vyhráli MITROPA CUP, letos pořádaný ve Vídni. V semifinálovém zápase jsme porazili domácí Stella Rosa Wien 6:1. Do finále se také probojoval chorvatský celek Uspinjaca Zagreb se známým trenérem Mico Maritčem. Finálový zápas byl vypjatý do samého konce, kde se nám minutu před koncem podařilo zvýšit na 3:2, a tím tento turnaj vyhrát.

 

Příchody – hostování: Michal Mareš (Pramen Havlíčkův Brod) – celá sezóna, Michal Mareš ml. (Tango Brno) – celá sezóna.
Příchody – přestup: Paulinho (Balticflora Teplice), Neris (Kairat Alma‑Ata).
Odchody – hostování: Pavel Formánek, Jakub Vágner, Tomáš Beneš, Aleš Melechovský (všichni Nejzbach Vysoké Mýto), Jan Lištván (Benago Zruč nad Sázavou).
Odchody – přestup: Tomáš Koudelka (Bohemians 1905), Radek Mikan (Torf Pardubice) Dentinho Benfica Lisabon).


Reprezentanti ČR: Lukáš Rešetár, Roman Mareš, Michal Mareš, Jakub Žďánský.
Reprezentace ČR do 21 let: Matěj Slováček, Mareš Michal ml.
Reprezentace ČR do 19 let: Marián Dobrovolný, František Holík, Adam Machala.


B‑tým – 3. místo v Divizi D.


U-18 – mužstvo se neprobojovalo do závěrečných bojů o titul Mistra ČR. Skončilo na 5. místě základní skupiny.
U-16 – mužstvo získalo bronzové medaile, když v utkání o 3. místo ve Final Four porazilo Olympik Mělník 4:2. Předtím v semifinále podlehlo mužstvu SK Slavia Praha 0:8. Do Final Four jsme postoupili z druhého místa základní skupiny.


Hrajeme nejvyšší 1.FUTSAL ligu

Partner klubu